"Barca" dramatiškoje kovoje nusileido "Maccabi" krepšininkams

2020-12-18
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams nepavyko iškovoti antrosios pergalės dviguboje savaitėje.

"Barca" savo aikštėje po dramatiškos kovos iki paskutinių sekundžių 67:68 nusileido Tel Avivo "Maccabi" krepšininkams.

Katalonai su 11 pergalių ir 4 pralaimėjimais žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkai Eurolygos rungtynių vyks žaistį į Stambulą, o ten laukia dvikova su "Anadolu Efes". Šį sekmadienį dar bus žaidžiamas Ispanijos lygos mačas namuose su Badalonos "Joventut".

1 kėlinys
"FC Barcelona" 12:17 "Maccabi"
2' min: Mirotičius pelnė pirmuosius taškus (2:0), Hunteris atsakė 1 bauda (2:0). Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (4:1), tuo pačiu atsakė Bryantas (4:3).
3' min: Hunteris pelnė taškus iš po krepšio (4:5).
4' min: Benderis pridėjo du taškus (4:7), Mirotičius realizavo 2 baudas (6:7).
5' min: Benderis pataikė iš vidutinio nuotolio (6:9), Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (8:9).
6' min: Benderis pelnė dar du taškus (8:11), o Hunteris baigė ataką dėjimu po Wilbekino pakabinto kamuolio virš lanko (8:13).
8' min: Higginsas pelnė 4 taškus iš eilės (12:13).
9' min: Casspi pelnė du taškus (12:15).
10' min: Žižičius pridėjo du taškus iš po krepšio (12:17).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 32:30 "Maccabi"
1' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (14:17), Kuričius įsmeigė tritaškį (17:17).
2' min: Dorsey taip pat atsakė tolimu metimu (17:20).
4' min: Kuričius pataikė antrąjį tritaškį (20:20).
6' min: Benderis pelnė taškus iš po krepšio (20:22).
7' min: Kuričius pelnė 8-ąjį tašką (22:22), Bryantas ir Wilbekinas pasižymėjo dviem taškais (22:26).
8' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (25:26), Benderis atsakė dviem taškais su pražanga (25:28).
9' min: Dibartolomeo sumetė dvi baudas (25:29), dvi baudas pataikė ir Mirotičius (27:30). Kuričius realizavo tik 1 baudą (28:30).
10' min: Mirotičius pridėjo dar dvi baudas (30:30), kėlinį dviem taškais baigė Mirotičius, kurio metimą neleistinai numušė Hunteris (32:30).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 54:53 "Maccabi"
1' min: Šmitas įsmeigė tritaškį (35:30), tuo pačiu atsakė Wilbekinas (35:33).
2' min: Higginsas taip pat buvo taiklus iš toli (38:35), Caloiaro pelnė taškus iš po krepšio (38:35). Vėliau Caloiaro sumažino "Maccabi" deficitą iki minimumo (38:37).
3' min: Benderis išvedė šeimininkus į priekį (38:39), Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (40:39).
4' min: Higginsas pataikė mindamas tritaškio liniją (42:39), Calathesas pataikė nuo lentos (44:39).
5' min: Benderis įstūmė du taškus su pražanga (44:42).
6' min: Pustovijus realizavo dvi baudas (46:42).
7' min: Dorsey įmetė dvi baudas (46:44).
8' min: Pustovijus ir Dorsey dar kartą apsikeitė taikliais baudų metimais (48:46).
9' min: Pustovijus sudrebino krepšį dėjimu (50:46), Bryantas atsakė taškais iš po krepšio (50:48). Higginsas pelnė du taškus, o Dorsey atsakė tritaškiu (52:51).
10' min: Bryantas baudų metimais iš vedė "Maccabi" į priekį (52:53). Abrinesas realizavo dvi baudas (54:53).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 67:68 "Maccabi"
1' min: technine pražanga buvo nubaustas varžovų treneris Sfairopoulos (55:53), Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (57:53).
2' min: Dorsey pelnė du taškus su pražanga (57:55), Pustovijus dar kartą baigė ataką dėjimu (59:56).
3' min: galingu dėjimu atsakė ir Hunteris (59:58).
4' min: Jonesas pelnė du taškus (59:60).
5' min: Bryantas pelnė taškus baudos aikštelėje ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro (59:62). Hunteris pataikė 1 baudą (59:63). Calathesas įmetė tritaškį (62:63).
6' min: Kuričius įsmeigė tritaškį ir išvedė "Barcą" į priekį (65:63).
7' min: Calathesas pridėjo dar du taškus (67:63).
9' min: Dorsey įmetė 1 baudą (67:64), Wilbekinas pridėjo dvi (67:66).
10' min: likus žaisti 13,2 sek. Hunteris baigė ataką dėjimu su pražanga po Wilbekino pakabinto kamuolio (67:68). Higginso tritaškis skriejo pro šalį.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 16, Kyle'as Kuričius ir Nikola Mirotičius 12, Nickas Calathesas 11, Artiomas Pustovijus 8, Rolandas Šmitas 5, Alexas Abrinesas 3 taškai;

Tel Avivo "Maccabi": Draganas Benderis 15, Tyleris Dorsey 14, Elijah Bryantas ir Othello Hunteris 10, Scottie Wilbekinas 7, Angelo Caloiaro 4, Chrisas Jonesas, Omri Casspi, Johnas Dibartolomeo ir Ante Žižičius 2 taškai;