Š.Jasikevičiaus auklėtiniai galingu spurtu perlaužė rungtynes ir iškovojo 10-ąją pergalę Eurolygoje

2020-12-12
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai galingu spurtu ketvirtajame kėlinyje (27:4) perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš Ettore Messinos ekipą.

Katalonai savo aikštėje 87:71 įveikė Milano "AX Armani Exchange" krepšininkus ir įsirašė 10-ąją pergalę Eurolygoje.

Kitą savaitę "Barcos" vėl laukia dviguba Eurolygos savaitė. Š.Jasikevičius Barselonoje laukia atvykstant Rimo Kurtinaičio treniruojamos "Khimki" ir Tel Avivo "Maccabi" komandų. Šį sekmadienį katalonų laukia išvyka į Santjago de Kompostelą.

"FC Barcelona" 23:15 "AX Armani Exchange"
1' min: Mirotičius dėjimu atidarė rungtynes (2:0).
2' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (5:0), Mirotičius pridėjo dar du taškus (7:0).
3' min: Oriola pelnė du taškus su pražanga (9:0).
4' min: Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (11:0), Hinesas pelnė pirmuosius Milano taškus (11:2).
5' min: Hinesas pelnė dar du taškus (11:4).
6' min: DeLaney įsmeigė tritaškį (11:7), Daviesas įkrovė kamuolį į krepšį (13:7).
7' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (16:7).
8' min: Hinesas pelnė 6-ąjį tašką (16:9), Kuričius atsakė tritaškiu (19:9).
9' min: Brooksas realizavo 1 baudą (19:10).
10' min: Hinesas pridėjo du taškus svečiams (19:12), Higginsas pataikė tik 1 baudą (20:12). Shieldsas pataikė tolimą metimą (20:15), tuo pačiu atsakė Kuričius (23:15).

"FC Barcelona" 39:43 "AX Armani Exchange"
1' min: Brooksas atkovojęs kmuolį pelnė du taškus su pražanga (23:18).
2' min: Punteris sėkmingai baigė greitą ataką (23:20), Daviesas pataikė dvi baudas (25:20).
3' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (27:20).
4' min: Daviesas baigė greitą "Barcos" ataką dėjimu (29:20), DeLaney atsakė tritaškiu (29:23).
5' min: DeLaney sumetė tris baudas (29:26).
6' min: Micovas įsmeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (29:29). Abrinesas įkirtęs į baudos aikštelę baigė ataką dėjimu (31:29).
7' min: Delaney  pataikė 5-ąjį baudos metimą (31:31). Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (33:31), Shieldsas atsakė tritaškiu (33:34).
8' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (35:34), Micovas išvedė Milano komandą (35:36), bet Mirotičius sugrąžino persvarą "Barcai" (37:36).
9' min: Shieldsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (37:38).
10' min: DeLaney pelnė 13-ąjį tašką (37:40), Mirotičius pataikė dvi baudas (39:40). Micovas pirmąją pusę užbaigė tritaškiu (39:43).

"FC Barcelona" 60:61 "AX Armani Exchange"
1' min: Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (41:43).
2' min: Abrinesas išlygino rezultatą (43:43). Hinesas pelnė du taškus iš po krepšio (43:45).
3' min: Micovas pataikė iš toli (43:48).
4' min: Higginsas atsakė taip pat tritaškiu (46:48). DeLanei įsmeigė tritaškį (46:51), o Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (49:51).
5' min: Punteris įmetė 1 baudą (49:52).
6' min: Hanga tritaškiu išlygino rezultatą (52:52).
7' min: Punteris atsakė taip pat tritaškiu (52:55). Hanga pelnė du taškus baudos aikštelėje (54:55).
8' min: Šmitas pataikė dvi baudas (56:55), Oriola pridėjo du taškus iš po krepšio (58:55).
9' min: Datome įmetė dvi baudas (58:57).
10' min: Shieldsas po savo netaiklaus metimo atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus (58:59). Šmitas ir Tarczewskis apsikeitė dėjimais (60:61).

"FC Barcelona" 87:71 "AX Armani Exchange"
1' min: Tarczewskis pataikė 1 baudą (60:62).
2' min: Shieldsas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (60:64).
4' min: DeLaney įsmeigė tritaškį (60:67).
5' min: Daviesas sudrebino krepšį dėjimu (62:67). Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (64:67). DeLaney realizavo dvi baudas (64:69).
6' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (66:69), Mirotičius pridėjo du taškus (68:69).
7' min: Daviesas išvedė "Barcą" į priekį (70:69).
8' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (73:69).
9' min: Netrukus Higginsas pataikė dar vieną tritaškį (76:69), Daviesas baigė dvi atakas dėjimais (80:69)
10' min: Calathesas pataikė tritaškį, o Mirotičius įmetė dvi baudas (85:69). DeLaney realizavo dvi baudas (85:71). Daviesas taip pat įmetė dvi baudas (87:71).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 21, Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 16, Alexas Abrinesas 7, Kyle'as Kuričius 6, Adamas Hanga ir Nickas Calathesas 5, Rolandas Šmitas ir Pierre'as Oriola 4 taškai;

Milano "AX Armani Exchange": Malcolmas DeLaney 23, Shavonas Shieldsas 12, Vladimiras Micovas 11, Kyle'as Hinesas 10, Kevinas Punteris 6, Jeffas Brooksas 4, Kalebas Tarczewskis 3, Luigi Datome 2 taškai;