Calatheso vedami katalonai iškovojo nelengvą pergalę Ispanijos čempionate

2020-12-13
Barselonos krepšininkai Ispanijos lygoje iškovojo 11-ąją pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po sunkios kovos 78:75 nugalėjo Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro" komandą.

Kitą savaitę katalonų laukia trejos namų rungtynės. Trečiadienį atvyksta Rimas Kurtinaitis su Maskvos srities "Kihimki", penktadienį - Tel Avivo "Maccabi", o sekmadienį katalonijos derbis su "Joventut".

"Monbus Obradoiro" 22:20 "FC Barcelona"
2' min: Birutis pelnė pirmuosius taškus (2:0), Calathesas atidarė "Barcos" taškų sąskaitą (2:2). Birutis pataikė dvi baudas (4:2).
3' min: Calathesas pridėjo dar du taškus (4:4).
4' min: Beliauskas pataikė tritaškį (7:4).
5' min: Birutis pelnė 4 taškus iš eilės (11:4).
6' min: Daviesas ir Higginsas pelnė po du taškus (11:8). Robertsonas realizavo 1 baudą, o Pozas įsmeigė tritaškį (15:8).
7' min: Higginsas surebino varžovų krepšį galingu dėjimu (15:10), o Robertsonas atsakė tritaškiu (17:10). Calathesas sumetė abi baudas (17:12).
8' min: Beliauskas įmetė dvi baudas (19:12).
9' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (19:14), vėliau pataikė 1 baudą (19:15). Heurtelis pataikė tritaškį (19:18).
10' min: Robertsonas taip pat atsakė tolimu metimu (22:18), Heurtelis pataikė iš vidutinio nuotolio (22:20).

"Monbus Obradoiro" 39:37 "FC Barcelona"
1' min: Bolmaro po gražaus Heurtelio perdavimo pelnė taškus (22:22).
2' min: Heurtelis taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (22:24).
3' min: Enochas baigė ataką dėjimu (24:24), o vėliau pridėjo tritaškį (27:24).
4' min: Pozas realizavo dvi baudas (29:24), Enochas pelnė dar du taškus (31:24).
5' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (31:27).
6' min: Pozas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (33:27), Higginsas atsakė tuo pačiu (33:29).
7' min: Šmitas pridėjo du taškus (33:31).
8' min: Daviesas pataikė 1 baudą (33:32).
9' min: šeimininkai baigė sėkmingą ataką (35:32), Abrinesas tritaškiu išlygino rezultatą (35:35). Oliveris pataikė dvi baudas (37:35).
10' min: Cohenas pasižymėjo iš po krepšio (39:35), Calathesas atsakė tuo pačiu (39:37).

"Monbus Obradoiro" 51:61 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas išlygino rezultatą (39:39), o Calathesas pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (39:41).
2' min: Enochas pataikė iš vidutinio nuotolio (41:41).
3' min: Mirotičius pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (41:43), Robertsonas sumetė tris baudas (44:43).
4' min: Calathesas pelnė du taškus (44:45), netrukus graikas įsmeigė tritaškį (44:48). Abrinesas pelnė taškus baudos aikštelėje (44:50).
5' min: Robertsonas pataikė sudėtingą tolimą metimą (47:50). Daviesas įmetė 1 baudą (47:51).
6' min: Heurtelis pataikė tritaškį (47:54).
7' min: Martinezas baigė greitą ataką (47:56). Robertsonas pelnė taškus iš po krepšio (49:56).
8' min: Martinezas įmetė 1 baudą (49:57), Mirotičius sumetė abi (49:59). Oliveris pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (51:59).
9' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (51:61).

"Monbus Obradoiro" 75:78 "FC Barcelona"
1' min: Czerapowiczas pelnė du taškus (53:61), Daumas įsmeigė tritaškį (56:61) ir privertė Jasikevičių paprašyti minutės pertraukėlės.
2' min: Cohenas pelnė du taškus su pražanga (59:61), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (59:63).
3' min: Mirotičius pataikė dvi baudas (59:65), Daumas persivaręs kamuolį per visą aikštę pelnė taškus (61:65).
4' min: Birutis realizavo 1 baudą (62:65).
5' min: Munozas tritaškiu išlygino rezultatą (65:65). Calathesas pataikė iš vidutinio nuotolio (65:67).
6' min: Oliveris įsmeigė tritaškį (68:67).
7' min: Mirotičius pataikė dvi baudas (68:69), Birutis atsakė 1 taiklia bauda (69:69).
8' min: Calathesas dviem taškais išvedė "Barcą" į priekį (69:71), Czerapowiczas pataikė tritaškį (71:71).
9' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (71:74), Birutis įmetė 1 baudą (72:74).
10' min: Birutis pataikė 1 baudą (73:74), o Abrinesas baigė ataką galingu dėjimu (73:76). Munozas pelnė du taškus (75:76). Higginsas pataikė dvi baudas (75:78). Likus žaisti 6 sek. Czerapowiczas prametė abi baudas, kamuolį atkovojęs Birutis perdavė Munozui, bet šio tritaškis buvo netaiklus. Per likusias nepilnas dvi sekundes rezultatas nepakito.

Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro": Kassiusas Robertsonas 14, Laurynas Birutis 12, Stevenas Enochas 9, Albertas Oliveris, Jake'as Cohenas ir Pepe Pozas 7, Alvaro Munozas, Laurynas Beliauskas ir Mike'as Daumas 5, Chrisas Czerapowiczas 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nickas Calathesas 25, Thomas Heurtelis ir Cory Higginsas 10, Brandonas Daviesas 9, Nikola Mirotičius 8, Alexas Abrinesas 7, Sergi Martínezas 3, Leandro Bolmaro, Rolandas Šmitas ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;