Ispanijos lygoje įtikinama 10-oji Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergalė

2020-12-06
Šarūno Jasikevičiaus treniruojami Barselonos krepšininkai iškovojo 10-ąją pergalę Ispanijos čempionate.

Katalonai savo aikštėje 91:63 nugalėjo vos dvi pergales turinčią Gran Kanarijos "Herbalife" komandą.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos Eurolygos rungtynės namuose. Antradienį bus sužaistas nukeltas mačas su Pirėjo "Olympiacos" klubu, o penktadienį dvikova su Milano krepšininkais. Sekmadienį šalies pirmenybėse susitikimas išvykoje su "Monbus Obradoiro" ekipa.

"FC Barcelona" 24:12 "Herbalife"
1' min: Higginsas atidarė "Barcos" taškų sąskaitą (2:0).
2' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (5:0), Albicy atsakė trimis baudų metimais (5:3).
3' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (7:3), Albicy pelnė 5-ąjį tašką (7:5). Calathesas taikliai atakavo iš toli (10:5), o Costello surebino šeimininkų krepšį dėjimu (10:7).
4' min: Calathesas greitoje atakoje pelnė du taškus (12:7).
5' min: Mirotičius pataikė antrąjį tritaškį (15:7), Higginsas po perimto kamuolio pelnė du lengvus taškus (17:7).
6' min: Burjanadze ir Higginsas apsikeitė taikliais metimais (19:9).
9' min: Higginsas įmetė dvi baudas (21:9).
10' min: Šmitas pataikė tritaškį (24:9), Okoye realizavo tris baudų metimus (24:12).

"FC Barcelona" 53:30 "Herbalife"
1' min: Okoye pataikė iš vidutinio nuotolio (24:14).
2' min: Kuričius atsakė tuo pačiu (26:14), Šmitas pelnė taškus iš po krepšio (28:14). Balcerowskis atsakė taip pat taškais baudos aikštelėje (28:16).
3' min: Costello pasižymėjo taškais po netaiklaus Dimšos metimo (28:18).
4' min: Pustovijus pelnė du taškus (30:18).
5' min: katalonų ukrainietis pataikė 1 baudą (31:18), svečiai atsakė dviem taikliomis baudomis (31:20). Kuričius pasižymėjo dviem taškais (33:19).
6' min: Heurtelis įsmeigė tritaškį (36:19), Okoye atsakė tuo pačiu (36:33).
7' min: Pustovijus atkovojęs kmauolį pelnė du taškus (38:23), Bolmaro pridėjo dvi baudas (40:23).
8' min: Bolmaro taikliai atakvo iš vidutinės distancijos (42:23), o Oriola pataikė tritaškį (45:23).
9' min: svečiai pelnė du taškus, o Martinezas atsakė tolimu metimu (48:25). Oriola baigė ataką dėjimu (50:25).
10' min: Albicy įmetė tolimą metimą (50:28). Oriola pataikė antrąjį tritaškį (53:28). Shurna baigė pirmąją rungtynių pusę dviem taškais (53:30).

"FC Barcelona" 71:43 "Herbalife"
1' min: Daviesas po gražios verpstės baigė ataką dėjimu (55:30).
2' min: Costello pataikė tritaškį (55:33).
3' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (58:33).
4' min: Balcerowskis baigė ataką dėjimu viena ranka (58:35), Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (60:35).
5' min: Dimša pelnė pirmuosius taškus (60:37), Hanga atsakė taškais puskabliu (62:37). Shurna pelnė taškus su pražanga (62:40).
6' min: Hanga pridėjo dar du taškus (64:40).
7' min: Costello įsmeigė tritaškį (64:43), Calathesas atsakė tuo pačiu (67:43).
8' min: Daviesas realizavo dvi baudas (69:43).
10' min: Hanga pasižymėjo dviem taškais (71:43).

"FC Barcelona" 91:63 "Herbalife"
1' min: Okoye pataikė tritaškį (71:46), o Slaugteris pridėjo du taškus (71:48).
2' min: Pustovijus įvertė du taškus su pražanga (74:48), Ferrari atsakė tolimu metimu (74:51).
3' min: Šmitas pataikė iš vidutinio nuotolio (76:51).
4' min: Martinezas ir Ferrari apsikeitė tiksliomis atakomis (78:53).
5' min: Pustovijus įmetė 1 baudą (79:53), Balcerowskis pasižymėjo iš po krepšio (79:55).
7' min: Balcerowskis pridėjo dar du taškus (79:57), Oriola atsakė taip pat dviem taškais (81:57).
8' min: Heurtelis realizavo dvi baudas (83:57), Bolmaro įsmeigė tritaškį (86:57)
9' min: Dimša atsakė taip pat tritaškiu (86:60), Bolmaro pelnė du taškus (88:60). Lopezas pelnė du taškus su pražanga (88:63). Pustovijus įmetė 1 baudą (89:63).
10' min: Oriola pelnė 2 taškus (91:63).

Barselonos "FC Barcelona": Pierre'as Oriola 14, Artiomas Pustovijus 10, Leandro Bolmaro 9, Cory Higginsas, Nikola Mirotičius ir Nickas Calathesas 8, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas 7, Adamas Hanga 6, Thomas Heurtelis ir Sergi Martínezas 5, Kyle'as Kuričius 4 taškai;

Gran Kanarijos "Herbalife": Stanas Okoye 11, Mattas Costello 10, Olekas Balcerowskis ir Andrew Albicy 8, Frankie Ferrari, Tomas Dimša ir Johnas Shurna 5, Oliveris Stevičius 4, Rubenas Lopezas 3, AJ. Slaughteris 2 taškai;