Larkino nesustabdžiusi "Barca" patyrė pralaimėjimą Stambule

2020-12-22
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda Stambule patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje.

Barselonos krepšininkai išvykoje 79:86 nusileido "Anadolu Efes" krepšininkams.

Katalonai su 11 pergalių ir 5 pralaimėjimais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitą savaitę Vokietijoje "Barca" užbaigs pirmąjį Eurolygos ratą rungtynėmis su Miuncheno "FC Bayern" ekipa. Šį savaitgalį katalonų dar laukia "El Clasico" mūšis Madride.

1 kėlinys
"Anadolu Efes" 18:24 "FC Barcelona"
1' min: rungtynės prasidėjo Pustovijaus "alley-opp" dėjimu (0:2), Mirotičius pridėjo dar du taškus (0:4).
2' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (0:7), Simonas atidarė turkų sąskaitą (2:7).
3' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (2:9).
4' min: Dunstonas atsakė dviem taškais su pražanga (4:9), Moermanas pridėjo du taškus iš po krepšio (6:9).
5' min: Andersonas sumažino "Anadolu Efes" deficitą iki minimumo (8:9).
6' min: Micičius greitoje atakoje pelnęs du taškus persvėrė rezultatą (10:9). Mirotičius pataisė komandos draugo metimą (10:11).
7' min: Calathesas pataikė tritaškį (10:14)
8' min: Abrinesas pataikė sudėtingą metimą su varžovo pražanga (10:17).
9' min: Abrinesas pataikė iš toli (10:20), Šanli atsakė dviem baudomis (12:20). Bolmaro sumetė dvi baudas (12:22).
10' min: Larkinas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (14:22), Oriola pelnė taškus iš po krepšio (14:24). Micičius pridėjo du taškus turkams (16:24), o Andersonas pataikė 2/3 baudas (18:24).

2 kėlinys
"Anadolu Efes" 43:43 "FC Barcelona"
1' min: Šanli pataikė 2 baudas (20:24), Šmitas atsakė tritaškiu (20:27).
2' min: Larkinas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (22:27), Oriola pelnė taškus iš po krepšio (22:29).
3' min: Beauboisas pelnė du taškus (24:29).
4' min: Simonas įsmeigė tritaškį (27:29), Higginsas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (27:31).
5' min: Simonas pataikė antrąjį tritaškį (30:31).
6' min: Larkinas išvedė "Anadolu Efes" į priekį (32:31).
7' min: Šanli pridėjo du taškus (34:31), Mirotičius atsakė tuo pačiu (34:33). Simonas vėl taikliai atakavo iš toli (37:33).
8' min: Larkinas pelnė du taškus (39:33). Higginsas realizavo dvi baudas (39:35), Simonas taip pataikė dvi baudas (41:35).
9' min: Mirotičius pelnė 11-ąjį tašką (41:37). Higginsas sumetė dar dvi baudas (41:39). Dunstonas pataisė Larkino metimą (43:39).
10' min: Šmitas pataikė tritaškį (43:42), o Atamanas buvo nubaustas technine pražanga. Higginsas baudos metimu išlygino rezultatą (43:43).

3 kėlinys
"Anadolu Efes" 68:54 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pakartotinu bandymu pelnė taškus iš po krepšio (43:45).
2' min: Micičius pelnė du taškus (45:45).
3' min: Larkinas pelnė taškus baudos aikštelėje (47:45), o Dunstonas baigė ataką dėjimu (49:45).
5' min: Hanga buvo nubaustas nesportine pražanga, o Larkinas pataikė 1 baudą (50:45). Dunstanas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (52:45).
6' min: Micičius įsmeigė tritaškį (55:45) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlę. Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (55:47).
7' min: Larkinas pataikė tolimą metimą (58:47), Simonas taip pat pridėjo tritaškį (61:47).
8' min: Hanga realizavo 1 baudos metimą (61:48), Dunstonas trečią ataką baigė dėjimu (63:48).
9' min: Kuričius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (63:50), o Moermanas atsakė tolimu metimu (66:50). Larkinas sumetė dvi baudas (68:50).
10' min: Hanga pataikė 2 baudos metimus (68:52), o Oriola pridėjo taškus iš po krepšio (68:54).

4 kėlinys
"Anadolu Efes" 86:79 "FC Barcelona"
1' min: Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga trečiojo kėlinio pabaigoje, o Larkinas įmetė baudą (69:54). Calathesas pelnė du taškus (69:56). Dunstonas pelnė taškus su pražanga (71:56).
2' min: Calathesas sumetė dvi baudas (71:58), Larkinas atsakė tritaškiu (74:58). Hanga pataikė tolimą metimą (74:61).
3' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (74:64).
4' min: Andersonas įmetė 1 baudą (75:64), Mirotičius atsakė tritaškiu (75:67).
5' min: Micičius įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus, Higginsas atsakė tuo pačiu (77:69).
8' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (77:72), Micičius pataikė iš vidutinio nuotolio (79:72).
9' min: katalonų graikas baigė ataką dviem taškais su pražanga (79:75). Micičius sumetė dvi baudas (81:75), Mirotičius atsakė tuo pačiu (81:77).
10' min: Larkinas pelnė 22-ąjį tašką (83:77). Mirotičius pataikė dvi baudas (83:79). Larkinas pataikė 1 baudą (84:79), o Micičius dviem baudomis uždarė rungtynes (86:79).

Stambulo "Anadolu Efes": Shane'as Larkinas 23, Vasilije Micičius 17, Krunoslavas Simonas 16, Bryantas Dunstonas 12, Sertačanas Šanli 6, Adrienas Moermanas ir Jamesas Andersonas 5, Rodrigue'as Beauboisas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Nickas Calathesas 15, Cory Higginsas 14, Pierre'as Oriola 8, Adamas Hanga, Rolandas Šmitas ir Alexas Abrinesas 6, Leandro Bolmaro, Artiomas Pustovijus ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;