Lietuvos trenerių dvikovoje - Jasikevičiaus triumfas

2020-12-16
Pirmosiose Eurolygos dvigubos savaitės rungtynėse Šarūnas Jasikevičius pranoko Rimą Kurtinaitį.

Barselonos krepšininkai savo aikštėje 87:74 nugalėjo lygos autsaiderius Maskvos srities "Khimki" ir iškovojo 11-ąją pergalę.

Penktadienį katalonai savo aikštėje susitiks su Tel Avivo "Maccabi" klubu.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 32:25 "Khimki"
1' min: pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Higginsas (3:0), Jerebko atidarė rusų taškų sąskaitą (3:2).
2' min: Mirotičius pelnė du taškus iš po krepšio (5:2), Bertans atsakė tritaškiu (5:5). Tolimą metimą pataikė ir Abrinesas (8:5).
3' min: Higginsas realizavo dvi baudas (10:5), Bookeris surebino krepšį dėjimu (10:7).
4' min: Mirotičius baigė dvi greitas katalonų atakas lengvais taškais (14:7). Zaytsevas pataikė tritaškį (14:10).
5' min: tuo pačiu atsakė Mirotičius (17:10). Mickey baigė ataką dėjimu (17:12). Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (19:12).
6' min: Bertans ir Mirotičius apsikeitė tritaškiais (22:15), Oriola pridėjo du taškus (24:15).
7' min: Švedas įmušė kamuolį į krepšį po savo netaiklaus metimo (24:17).
8' min: Higginsas pelnė du taškus su pražanga (27:17), Švedas atsakė tritaškiu (27:20).
9' min: Karasiovas pridėjo tritaškį (27:23). Šmitas įmetė dvi baudas (29:23).
10' min: Hanga taikliai atakavo iš toli (32:23), Karasiovas pelnė taškus iš po krepšio (32:25).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 51:41 "Khimki"
1' min: Mickey pelnė du taškus su pražanga (32:28), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (34:28).
2' min: Mickey pelnė 5-ąjį tašką šiame kėlinyje (34:30), po Švedo metimo komandas skyrė 2 taškai (34:32). Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (36:32).
3' min: Oriola realizavo 1 baudą (37:32), Bookeris baigė ataką galingu dėjimu po Švedo pakabinto kamuolio (37:34).
5' min: Daviesas pelnė du taškus greitoje atakoje (39:34).
6' min: Bookeris pataikė 2 baudas (39:36).
7' min: Higginsas antrą kartą baigė ataką su varžovo pražanga (42:36), Švedas pataikė tolimą metimą (42:39).
8' min: Mirotičius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (44:39), tuo pačiu atsakė Karasiovas (44:41). Mirotičius pataikė atsilošęs iš vidutinio nuotolio (46:41).
9' min: Calathesas realizavo 1 baudą (47:41).
10' min: Higginsas ir Abrinesas sumetė po dvi baudas (51:41).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 69:53 "Khimki"
1' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (54:41).
3' min: Karasiovas pridėjo tolimą metimą (54:44).
4' min: Bookeris pelnė taškus iš po krepšio (54:46).
5' min: Zaytsevas pridėjo dar du taškus (54:48), o Mirotičius atsakė baudos metimais (56:48).
7' min: Mirotičius pataisė Daviesio metimą (58:48). Mickey pelnė du taškus iš po krepšio (58:50).
8' min: Mickey įmetė 1 baudą (58:51), Abrinesas atsakė tritaškiu (61:51). Karasiovas realizavo 1 baudą (61:52).
9' min: Daviesas ir Oriola sumetė po dvi baudas (65:52).
10' min: Mickey įmetė 1 baudą (65:53), Oriola atsakė dviem (67:53). Mirotičius uždarė kėlinį taškais iš po krepšio (69:53).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 87:74 "Khimki"
1' min: Jovičius po perimto "Khimki" kamuolio pelnė taškus (69:55), Kuričius atsakė tritaškiu (72:55).
2' min: Švedas ir Jovičius įsmeigė po tritaškį (72:61).
3' min: Švedas realizavo tik 1 baudą iš trijų (72:62), Karasiovas po "Barcos" klaidos pelnė du taškus (72:64) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės.
5' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (74:64).
6' min: Higginsas po Calatheso perdavimo per visą aikštę pelnė taškus iš po krepšio (76:64). Higginsas pataikė dvi baudas (78:64).
7' min: Higginsas pataikė sudėtingą tritaškį paskutinę atakos sekundę (81:64). Švedas pelnė du taškus (81:66).
8' min: Oriola įmetė 1 baudą (81:66), Švedas atsakė dviem tritaškiais (82:72).
9' min: Abrinesas pataikė dvi baudas (84:72).
10' min: Mickey sudrebino krepšį galingu dėjimu (84:74), Kuričius tritaškiu uždarė rungtynes (87:74).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 24, Cory Higginsas 20, Alexas Abrinesas 13, Pierre'as Oriola 10, Brandonas Daviesas ir Kyle'as Kuričius 6, Rolandas Šmitas 4, Adamas Hanga 3, Nickas Calathesas 1 taškas;

Maskvos srities "Khimki": Aleksejus Švedas 22, Sergejus Karasiovas ir Jordanas Mickey 13, Devinas Bookeris ir Dairis Bertans 8, Viačeslavas Zaytsevas 5, Stefanas Jovičius 3, Jonas Jerebko 2 taškai;