Metų pabaigoje katalonai patyrė pralaimėjimą Miunchene

2020-12-30
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda 2020-uosius metus baigė pralaimėjimu Miunchene.

Katalonai Vokietijoje 77:90 nusileido "FC Bayern" klubui ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje.

Barselonos krepšininkai šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderio Nikola Mirotičiaus. Komandai dėl traumų taip pat negali padėti Brandonas Daviesas ir Victoras Claveras.

Tai buvo paskutinės Eurolygos pirmojo rato rungtynės. "Barca" įpusėjus reguliariajam sezonui turi iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 6 pralaimėjimus.

Artimiausią mačą Š.Jasikevičiaus auklėtiniai žais šį sekmadienį Fuenlabradoje, o į Eurolygos kovas sugrįš sausio 7-ąją namuose priimdami Valensijos krepšininkus.

1 kėlinys
"FC Bayern" 22:26 "FC Barcelona"
1' min: Gistas atidarė rungtynes dvitaškiu (2:0).
2' min: Pustovijus pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (2:2), Abrinesas pridėjo tritaškį (2:5).
3' min: Baldwinas atsakė tritaškiu taip pat (5:5). Šmitas taikliai atakavo iš toli (5:8).
4' min: Pustovijus baigė ataką dėjimu (5:10), Calathesas baigė greitą katalonų ataką (5:12). Dedovičius pataikė tritaškį (8:12).
5' min: Higginsas baigė ataką įsiveržęs į baudos aikštelę (8:14). Baldwinas pataikė dvi baudas (10:14), Higginsas pelnė dar du taškus (10:16).
6' min: Zipseris pelnė taškus iš po krepšio (12:16), Šmitas atsakė savo antruoju tritaškiu (12:19).
7' min: Reynoldsas pataikė iš vidutinio nuotolio (14:19), Oriola pelnė du taškus iš po krepšio (14:21).
8' min: Higginsas pelnė 6-ąjį tašką (14:23).
9' min: Baldwinas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (16:23), o Abrinesas įsmeigė tritaškį (16:26).
10' min: Weileris-Babbas ir Johnsonas sumetė po dvi baudas (20:26). Baldwinas dviem taškais baigė pirmąjį kėlinį (22:26).

2 kėlinys
"FC Bayern" 43:45 "FC Barcelona"
1' min: Pustovijus pataikė iš vidutinio nuotolio (22:28), Gistas atsakė dviem taikliomis baudomis (24:28). Hanga pelnė du taškus (24:30).
2' min: Bolmaro realizavo dvi baudas (24:32), Baldwinas baigė ataką dėjimu (26:32).
3' min: Reynoldsas baigė dar vieną vokiečių ataką galingu dėjimu (28:32).
4' min: Dedovičius pelnė du taškus (30:32).
5' min: Reynoldsas išlygino rezultatą (32:32). Higginsas pataikė dvi baudas (32:34).
6' min: Calathesas pridėjo du taškus (32:36).
7' min: Seeley pasižymėjo dviem taškais (34:36), Calathesas įsmeigė tritaškį (34:39).
8' min: Baldwinas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Higginsas atsakė taškais iš po krepšio (36:41).
9' min: Baldwinas pataikė iš toli (39:41), Higginsas atsakė taikliomis baudomis (39:43).
10' min: Šmitas pridėjo dar dvi baudas (39:45), Reynoldsas atsakė dėjimu (41:45). Baldwinas metimu iš vidutinio nuotolio uždarė pirmąją rungtynių pusę (43:45).

3 kėlinys
"FC Bayern" 70:55 "FC Barcelona"
2' min: Zipseris tolimu metimu išvedė šeimininkus į priekį (46:45).
3' min: Zipseris pridėjo du baudos metimus ir tritaškį (51:45).
4' min: Pustovijus dvi atakas iš eilės baigė dėjimais (51:49).
5' min: Weileris-Babbas įsmeigė tritaškį (54:49), o Baldwinas pelnė du taškus su pražanga (57:49).
6' min: Zipseris įsmeigė trečiąjį tritaškį (60:49).
7' min: Hanga įmetė 1 baudą (60:50), Weileris-Babbas atsakė dviem (62:50).
8' min: Weileris-Babbas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro (64:50).
9' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (64:53), Weileris-Babbas sumetė baudas (66:53). Reynoldsas pridėjo vokiečiams dar dvi baudas (68:53).
10' min: Abrinesas pelnė du taškus (68:55), o Johnsonas atsakė dviem baudomis (70:55).

4 kėlinys
"FC Bayern" 90:77 "FC Barcelona"
1' min: Baldwinas pelnė du greitus taškus (72:55), Dedovičius pridėjo dar du taškus (74:55).
2' min: Hanga prametė abi baudas (74:55), bet vėliau pelnė 4 taškus iš eilės (74:59).
4' min: Weileris-Babbas pataikė tritaškį baigiantis atakos laikui (77:59), Hanga atsakė dviem taškais su pražanga (77:62).
5' min: Zipseris pataikė tritaškį, o Calathesas atsakė dviem taškais (80:64). Seeley realizavo dvi baudas (82:64). Abrinesas taikliai atakavo iš toli (82:67).
6' min: Abrinesas pridėjo dvi baudas (82:69).
7' min: Baldwinas dvi atakas iš eilės baigė prasiveržimais į baudos aikštelę, bei taškais su pražanga (88:69). Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (88:71).
8' min: Bolmaro pataikė 1 baudą (88:71).
9' min: Šmitas įvertė taškus iš po krepšio (88:73).
10' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (88:75), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio, o Reynoldsas pelnė taškus iš po krepšio (90:77).

Miuncheno "FC Bayern": Wade'as Baldwinas 29, Paulis Zipseris 16, Nickas Weileris-Babbas 14, Jalenas Reynoldsas 12, Nihadas Dedovičius 7, Dennisas Seeley, Jamesas Gistas ir JaJuanas Johnsonas 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 16, Rolandas Šmitas 14, Cory Higginsas 12, Adamas Hanga ir Artiomas Pustovijus 10, Nickas Calathesas 9, Leandro Bolmaro, Pierre'as Oriola ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;