Nė karto nepirmavę Barselonos krepšininkai nusileido "Olympiacos" ekipai

2020-12-08
Sunkiai rungtynes pradėję Barselonos krepšininkai patyrė trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 88:96 turėjo pripažinti Pirėjo "Olympiacos" komandos pranašumą.

Nuo pat rungtynių pradžios varžovus į priekį paleidę katalonai nė karto nepirmavo. Ketvirtojo kėlinio viduryje Mirotičius buvo išlyginęs rezultatą, tačiau graikai perlaužė rungtynes.

Penktadienį "Barcos" laukia antrosios šios savaitės Eurolygos rungtynės. Lygos lyderiai savo aikštėje susitiks su Milano "AX Armani Exchange" komanda.

"FC Barcelona" 17:26 "Olympiacos"
1' min: rungtynes dviem taškais atidarė Jenkinsas (0:2).
2' min: Sloukas įsmeigė tritaškį (0:5), Papanikolaou pataikė iš vidutinio nuotolio (0:7).
3' min: Jean-Charlesas pelnė taškus iš po krepšio (0:9) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Papanikolaou pataikė tritaškį (0:12).
5' min: Mirotičius tritaškiu pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (3:12), Jenkinsas atsakė tuo pačiu (3:15). Calathesas realizavo 1 baudą (4:15).
6' min: Jenkinsas pataikė antrąjį tritaškį (4:18), Mirotičius pelnė 5-ąjį tašką (6:18).
7' min: Papanikolaou pataikė tolimą metimą (6:21), Kuričius atsakė tuo pačiu (9:21). Martinas pelnė taškus iš po krepšio (9:23).
8' min: Daviesas pasižymėjo dviem taškais (11:23), o Martinas atsakė taškais baudos aikštelėje su pražanga (11:26). Daviesas įmetė 1 baudą (12:26).
9' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (15:26).
10' min: Daviesas įvertė du taškus (17:26).

"FC Barcelona" 47:51 "Olympiacos"
1' min: Printezis pataikė sudėtingą metimą (17:28).
2' min: Kuričius pataikė tritaškį (20:28), o Spanoulis atsakė dviem taškais su pražanga (20:30). Bolmaro greitą ataką baigė dviem taškais (22:30).
3' min: Jean-Charlesas baigė ataką dėjimu (22:32), Hanga pelnė taškus su varžovo pražanga (24:32), o Daviesas pakartojo netaiklų Hangos baudos metimą (26:32). Jean-Charlesas baigė ataką taškais su bauda (26:35). Kuričius pataikė tritaškį (29:35).
4' min: Jean-Charlesas dar kartą pasižymėjo (29:37), Hanga atsakė dar viena tikslia ataka su pražanga (32:37). Martinezas pelnė taškus baudos aikštelėje (34:37).
5' min: McKissicas rezultatyviai baigė greitą ataką (34:39).
6' min: Vezenkovas pataikė 1 baudą (34:40), Oriola atsakė dviem taškais (36:40). Martinezas sumažino katalonų deficitą iki 2 taškų (38:40).
7' min: Martinas po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (38:42).
8' min: McKissicas pataikė tritaškį (38:45), Calathesas atsakė dviem taškais (40:45). Martinas pelnė du lengvus taškus (40:47).
9' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (43:47).
10' min: McKissicas dar kartai tiksliai užbaigė greitą ataką (43:49). Mirotičius pelnė 10-ąjį tašką (45:49). Sloukas ir Mirotičius apsikeitė tiksliomis atakomis (47:51).

"FC Barcelona" 63:72 "Olympiacos"
1' min: Ellisas pataikė dvi baudas (47:53).
4' min: Ellisas po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (47:55). Hanga įsmeigė tritaškį (50:55), Sloukas atsakė dviem taškais su Mirotičiaus pražanga (47:58).
5' min: Sloukas sumetė dvi baudas (50:60).
6' min: Papanikolaou pataikė iš toli (50:63). Calathesas realizavo dvi baudas (52:63).
7' min: Hanga pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (54:63).
8' min: Martinas pelnė 4 taškus, o Abrinesas atsakė trimis (57:67).
9' min: Abrinesas realizavo dvi baudas (59:67), Daviesas po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (61:67).
10' min: Venezkovas pataikė iš toli (61:70), o Sloukas pridėjo dvi baudas (61:72). Bolmaro pelnė du sudėtingus taškus (63:72).

"FC Barcelona" 88:96 "Olympiacos"
1' min: Higginsas realizavo dvi baudas (65:72). Vezenkovas tiksliai baigė greitą graikų ataką (65:74).
2' min: Šmitas įkirtęs į baudos aikštelę ir gavęs perdavimą pelnė du taškus (67:74). McKissicas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Daviesas įmetė baudos metimus (69:74).
3' min: Bolmaro baigė greitą katalonų ataką dėjimu (71:74).
4' min: McKissicas pataikė tritaškį (71:77), Mirotičius atsakė dvitaškiu (73:77).
5' min: Daviesas įmetė dvi baudas (75:77).
6' min: Mirotičius išlygino rezultatą (77:77), Martinas atsakė dviem taškais (77:79). Harrisonas baigė ataką taškais su pražanga (77:82).
7' min: Higginsas pelnė du taškus (79:82), Vezenkovas pataikė iš vidutinio nuotolio (79:84). Abrinesas įsmeigė tritaškį (82:84).
8' min: Abrinesas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Harrisonas pataikė dvi baudas (82:86). McKissicas pataikė tritaškį (82:89), o Daviesas atsakė dviem baudomis (84:89).
10' min: Sloukas pataikė iš vidutinio nuotolio (84:91). Calathesas pelnė du taškus (86:91). Harrisonas prametė abi baudas, o Calathesas likus žaisti 16,6 sek. greitoje atakoje pelnė taškus (88:91). Likus žaisti 7,8 sek. Š.Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga, o Sloukas ir Vezenkobvas pataikė baudas (88:94), o Martinas dėjimu uždarė rungtynes (88:96).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 16, Brandonas Daviesas 15, Adamas Hanga 10, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 9, Alexas Abrinesas 8, Cory Higginsas 7, Leandro Bolmaro 6, Sergi Martínezas 4, Rolandas Šmitas ir Pierre'as Oriola 2 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Hassanas Martinas 17, Shaquielle'as McKissicas 16, Kostas Sloukas 15, Kostas Papanikolaou 11, Sasha Vezenkovas 10, Charlesas Jenkinsas 8, Livio Jean-Charlesas 6, Aaronas Harrisonas 5, Octaviusas Ellisas 4, Vassilis Spanoulis ir Georgios Printezis 2 taškai;