Paskutinės namų rungtynės: Katalonijos derbyje Barselonos krepšininkų pergalė

2020-12-20
Sekmadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje buvo sužaistos paskutinės šių metų "FC Barcelona" komandos namų rungtynės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Katalonijos derbyje 88:74 pranoko Badalonos "Joventut" krepšininkus ir įsirašė 12-ąją pergalę Ispanijos čempionate.

"Barca" šiose rungtynėse vertėsi be Victoro Clavero, Brandono Davieso ir Thomo Heurtelio.

Kitą sekmadienį šalies pirmenybėse laukia "El Clasico" mūšis sostinėje prieš Madrido "Real", o antradienį Eurolygos mačas Stambule su "Anadolu Efes" komanda.

"FC Barcelona" 13:12 "Joventut"
2' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (2:0), Mirotičius pridėjo du taškus iš po krepšio (4:0).
4' min: Bassas pataikė dvi baudas (4:2), Pustovijus taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (6:2). Bassas įmetė užmindamas tritaškio liniją (6:4).
5' min: Morganas pataikė 1 baudą (6:5), Pustovijus atsakė taškais iš po krepšio (8:5). Ribas tritaškiu išlygino rezultatą (8:8).
6' min: Higginsas geritą ataką baigė dėjimu (10:8).
7' min: Tomičius pelnė pirmuosiu savo taškus (10:10), Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (12:10).
10' min: Brodziansky sudrebino krepšį dėjimu (12:12), Calathesas įmetė 1 baudą (13:12)

"FC Barcelona" 39:29 "Joventut"
1' min: Šmitas pataikė tritaškį (16:12).
2' min: Dimitrijevičiu pelnė taškus baudos aikštelėje (16:14), Šmitas pridėjo dar du taškus (18:14).
3' min: Abrinesas baigė ataką dėjimu (20:14), Ribas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (20:16). Hanga realizavo dvi baudas (22:16).
4' min: Dawsonas pelnė du taškus (22:18), Zagars pelnė taškus iš po krepšio (22:20).
5' min: Oriola sumetė dvi baudas (24:20).
6' min: Hanga įsmeigė tritaškį (27:20), vėliau pridėjo 1 baudą (28:20).
8' min: Martinezas pelnė taškus po Calatheso perdavimo (30:20). Tomičius pelnė du taškus (30:22), Kuričius atsakė tritaškiu (33:22)
9' min: Calathesas pasižymėjo dviem taškais (35:22), tuo pačiu atsakė Lopezas-Arostegui (35:24).
10' min: Bolmaro pataikė 1 baudą (37:24), o Morganas atsakė tritaškiu (37:27). Pustovijus pataikė iš vidutinio nuotolio (39:27), o Ribas atsakė dviem baudų metimais (39:29).

"FC Barcelona" 72:56 "Joventut"
1' min: Pustovijus baigė ataką "alley-oop" dėjimu (41:29), Calathesas įsmeigė tritaškį (44:29).
2' min: tuo pačiu atsakė Lopezas-Arostegui (44:32), Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (46:32). Bassas realizavo dvi baudas (46:34), Calathesas sėkmingai baigė greitą ataką (48:34).
3' min: Morganas pataikė dvi baudas (48:36), Lopezas-Arostegui įvertė taškus iš po krepšio (48:38)
4' min: Hanga pataikė tritaškį (51:38), Morganas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (51:40). Higginsas realizavo 1 baudą (52:40), Tomičius atsakė dviem (52:42).
5' min: Morganas buvo nubaustas technine pražanga (53:42), Hanga pataikė dar vieną tritaškį (56:42). Lopezas-Arostegui pataikė iš vidutinio nuotolio (56:44).
6' min: Morganas baigė ataką "aaley-opp" dėjimu (56:46). Hanga pelnė 14-ąjį tašką (58:46), netrukus vengras baigė dar vieną sėkmingą ataką (60:46).
7' min: Ribas pataikė iš po krepšio (60:48), Kuričius atsakė tolimu metimu (63:48). Higginsas sumetė dvi baudas (65:48).
8' min: Zagars ir Oriola apsikeitė tiksliomis atakomis (67:50), Morganas sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (67:52).
9' min: Hanga aukšta trajektorija išmetęs kamuolį pelnė du taškus (69:52), Ventura atsakė tritaškiu (69:55).
10' min: Zagars pataikė 1 baudą (69:56), Bolmaro atsakė taškais su varžovo pražanga (72:56).

"FC Barcelona" 88:74 "Joventut"
1' min: Abrinesas buvo nubaustas nesportine pražanga, Ribas sumetė baudas (72:58).
2' min: Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (74:58), Martinezas pataikė 2 baudas (76:58).
3' min: Martinezo metimą neleistinai numušė varžovai (78:58), o Bolmaro baigė greitą ataką (80:58).
4' min: Morganas įmetė 1 baudą (80:59).
5' min: Šmitas sumetė dvi baudas (82:59).
6' min: Brodziansky pataikė dvi baudas (82:61).
7' min: Lopezas-Arostegui metimas buvo neleistinai numuštas (82:63), Birganderis pataikė 1 baudą (82:64)
8' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (84:64). Brodziansky pataikė dvi baudas (84:66).
9' min: tuo pačiu atsakė Bolmaro (86:66), Dimitrijevičius taikliai atakavo iš toli (86:69). Badio įmetė dvi baudas (88:69)
10' min: Dimitrijevičius pataikė 3 baudas (88:72), vėliau pelnė paskutinius rungtynių taškus (88:74).

Barselonos "FC Barcelona": Adamas Hanga 18, Nickas Calathesas 10, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas 9, Artiomas Pustovijus ir Kyle'as Kuričius 8, Nikola Mirotičius 7, Sergi Martínezas 6, Cory Higginsas 5, Pierre'as Oriola 4, Ibou Badji ir Alexas Abrinesas 2 taškai;

Badalonos "Joventut": Xabi Lopezas-Arostegui 13, Pau Ribas ir Conoras Morganas 11, Nenadas Dimitrijevičius 10, Vladimiras Brodziansky, Ferranas Bassas ir Ante Tomičius 6, Arturs Zagars 5, Albertas Ventura 3, Shawnas Dawsonas 2, Simonas Birganderis 1 taškas;