Š.Jasikevičiaus auklėtiniai privertė "Real" klubą patirti pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos lygoje

2020-12-28
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda nutraukė Madrido "Real" ekipos 14-os pergalių iš eilės seriją ACB lygoje.

Katalonai Ispanijos sostinėje 87:82 palaužė Pablo Laso auklėtinius ir išrašė Katališkajam klubui pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną šalies pirmenybėse.

"Barca" vietiniame fronte turi iškovojusi 13-ą pergalių ir patyrusi 3 pralaimėjimus.

Trečiadienį Miunchene Š.asikevičiaus komanda sužais paskutiniąsias šių metų rungtynes.

"Real" 22:23 "FC Barcelona"
1' min: rungtynės prasidėjo Abaldes tolimu metimu (3:0), Mirotičius atsakė tuo pačiu (3:3).
2' min: Laprovittola pataikė iš vidutinio nuotolio (5:3), Calathesas atsakė tritaškiu (5:6). Mirotičius pridėjo dar du taškus (5:8).
3' min: Tavaresas pasižymėjo dviem taškais, o Abalde antruoju tritaškiu (10:8). Abrinesas reidu į baudos aikštelę išlygino rezultatą (10:10).
4' min: Causeuras pelnė du taškus (12:10), Mirotičius taip pat atsakė dviem taškais (12:12).
5' min: Causeuras įsmeigė tritaškį (15:12).
6' min: Hanga taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (15:14).
7' min: Laprovittola pridėjo dar du taškus (17:14), Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (17:16).
8' min: Causeuras dar kartą taikliai atakavo iš toli (20:16). Mirotičius taip pat taikliai atakavo iš toli (20:19).
10' min: Šmitas baudų metimais persvėrė rezultatą (20:21), Tayloras pelnė du taškus po nesėkmingo Tavareso dėjimo (22:21). Mirotičius pirmąjį kėlinį baigė taškais iš po krepšio (22:23).

"Real" 46:46 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius pelnė du taškus su Fernandezo pražanga (22:26).
2' min: Deckas realizavo dvi baudas (24:26).
3' min: Deckas pataikė dar dvi baudas (26:26), Oriola ir Llullas apsikeitė taškais (28:28).
4' min: Oriola pataisė netaiklų komandos draugos metimą, o Llullas įsmeigė tritaškį (31:30). Oriola dar kartą pasižymėjo (31:32).
5' min: Calatheso metimą neleistinai numušė "Real" (31:34).
6' min: Kuričius įmetė dvi baudas (31:36), Thompkinsas atsakė tuo pačiu (33:36). Po Tayloro tritaškio rezultatas tapo lygus ir Šaras paprašė minutės pertraukėlės (36:36).
7' min: Mirotičius sumetė dvi baudas (36:38), Deckas taip pat (38:38).
8' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (38:40), Thompkinsas pataikė užmindamas tritaškio liniją (40:40). Higginsas pasižymėjo lengvais taškais iš po krepšio (40:42).
9' min: Llullas pataikė du tritaškius (46:42).
10' min: Higginsas pelnė 8-ąjį tašką iš eilės (46:46).

"Real" 65:64 "FC Barcelona"
2' min: Calathesas po perimto kamuolio pelnė du taškus (46:48).
3' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (46:51).
4' min: Tavaresas sudrebino krepšį dėjimu (48:51), Laprovittola pelnė du taškus iš po krepšio (50:51).
5' min: Mirotičius įmušė kamuolį į krepšį (50:53).
6' min: Deckas užbaigė greitą šeimininkų ataką (52:53), Higginsas atsakė galingu dėjimu (52:55). Thompkinsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (54:55).
7' min: Oriola atsakė tuo pačiu (54:57), Carrollas įsmeigė tritaškį (57:57).
8' min: Hanga taip pat taikliai atakavo iš toli (57:60). Tavaresas dar kartą baigė ataką dėjimu (59:60).
9' min: Hanga pridėjo du taškus (59:62), Carrollas taip pat atsakė dviem (61:62).
10' min: Laprovittola įsiveržimu į baudos aikštelę pelnė taškus (63:62). Oriola pasižymėjo dviem taškais (63:64), Abalde atsakė baudų metimais (65:64).

"Real" 82:87 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas persvėrė rezultatą "Barcos" naudai (65:66), Carrollas atsakė 2/3 baudomis (67:66). Llullas įmetė 1 baudą (68:66).
2' min: Kuričius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (68:68), slovakas netrukus dar kartą pasižymėjo (68:70).
3' min: Mirotičius greitoje atakoje pelnė taškus, Llullas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (70:72).
4' min: Hanga įsmeigė tritaškį (70:75), o Pustovijus pridėjo dvi baudas (70:77). Tavaresas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (72:77).
6' min: Pustovijus pataikė iš vidutinio nuotolio (72:79), Kuričius įsmeigė tritaškį ir padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (72:82).
7' min: Kuričius realizavo dvi baudas (72:84).
8' min: Tavaresas įmetė 1 baudą (73:84).
9' min: Carrollas įsmeigė tritaškį (76:84), Deckas pridėjo dvi baudas (78:84). Argentinietis sumažino deficitą iki 4 taškų (80:84).
10' min: Mirotičius sumetė dvi baudas (80:86), Tavaresas taip pat (82:86). Likus žaisti kiek mažiau, nei 5 sek. Mirotičius pridėjo 1 baudą (82:87).

Madrido "Real": Sergio Llullas 14, Gabrielis Deckas 12, Walteris Tavaresas 11, Jaycee Carrollas 10, Fabienas Causeuras, Alberto Abalde ir Nicolas Laprovittola 8, Trey Thompkinsas 6, Jeffas Tayloras 5 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 26, Kyle'as Kuričius 14, Cory Higginsas 12, Adamas Hanga ir Pierre'as Oriola 10, Nickas Calathesas 7, Artiomas Pustovijus 4, Rolandas Šmitas ir Alexas Abrinesas 2 taškai;