Du revanšai per savaitę: "Barca" dramatiškoje kovoje nukalė "Olympiacos" klubą

2021-01-28
Eurolygos dviguboje savaitėje katalonai atsirevanšavo antrajam varžovui.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda Graikijoje po dramatiškos kovos 76:74 nugalėjo Pirėjo "Olympiacos" krepšininkus. Lygos lyderiams, tai buvo 17-oji pergalė, bei 6-oji iš eilės.

Kitą savaitę "Barcos" laukia Eurolygos mačas namuose prieš dar vieną varžovą nuo kurio nukentėjo pirmajame rate - Stambulo "Anadolu Efes". Šį sekmadienį Barselonoje dar laukia dvikova su Mursijos krepšininkais.

"Olympiacos" 12:21 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (0:2), Calathesas įsmeigė tritaškį (0:5).
2' min: Oriola dar kartą pasižymėjo (0:7).
3' min: Ellisas baigė ataką dėjimu (2:7), Higginsas atsakė tolimu metimu (2:10).
4' min: Oriola pataikė nuo lentos (2:12), Mirotičius pridėjo 1 baudą (2:13).
5' min: Sloukas įmetė iš vidutinio nuotolio (4:13), o vėliau sumetė baudas (6:13). Calathesas realizavo 1 baudą (6:14).
7' min: Oriola pelnė 4 taškus iš eilės (6:18), Martinas atsakė taškais iš po krepšio (8:18).
8' min: Printezis pelnė du taškus (10:18).
9' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (10:21).
10' min: Jeanas-Charlesas pataikė iš vidutinio nuotolio (12:21).

"Olympiacos" 30:40 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas sudrebino krepšį dėjimu (12:23).
2' min: Jeanas-Charlesas pataisė netaiklų komandos draugo metimą (14:23).
3' min: Spanoulis pelnė pirmuosius taškus (16:23), Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (16:25).
4' min: McKissicas baigė greitą graikų ataką (18:25).
5' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (18:27).
6' min: Harrisonas įmetė 1 baudą (19:27), o McKissicas pataikė tritaškį (22:27). Daviesas realizavo dvi baudas (22:29).
7' min: Šmitas baigė greitą katalonų ataką (22:31), Sloukas atsakė tritaškiu (24:31).
8' min: Šmitas taikliai atakavo iš toli (24:34). Printezis pelnė du taškus (26:34), o Hanga atsakė tritaškiu (26:37).
9' min: Printezis pridėjo dar du taškus (28:37). Oriola įmetė 1 baudą (28:38).
10' min: Calathesas realizavo dvi baudas (28:40), Jeanas-Charlesas pirmąją pusę baigė dėjimu (30:40).

"Olympiacos" 53:50 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (30:42).
2' min: Ellisas pelnė taškus baudos aikštelėje (32:42), Mirotičius dėjimu baigė greitą ataką (32:44).
3' min: McKissicas pataikė tritaškį (35:44), Mirotičius atsakė dviem taškais (35:46). McKissicas realizavo 1 baudą (36:46).
4' min: Ellisas sudrebino krepšį dėjimu (38:46).
5' min: Printezis pataikė iš toli (41:46), Ellisas pridėjo du taškus (43:46).
7' min: Sloukas baudų metimais sumažino "Barcos" persvarą iki minimumo (45:46).
8' min: Printezis baudos metimu išlygino rezultatą (46:46), o Martinas išvedė į priekį (47:46). Mirotičius sugrąžino pranašumą "Barcai" (47:48).
9' min: Higginsas greitai užpuolė graikus (47:50), McKissicas pataikė iš po krepšio (49:50).
10' min: Calathesas užsidirbo techninę pražangą (50:50), McKissicas įsmeigė tritaškį (53:50).

"Olympiacos" 74:76 "FC Barcelona"
1' min: McKissicas pataikė 4-ąjį tritaškį (56:50), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (56:52).
2' min: Spanoulis įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus, o Daviesas atsakė dviem taškais su pražanga (58:54). McKissicas realizavo 1 baudą (59:54).
3' min: Bartzokas buvo nubaustas technine pražanga (59:55), Daviesas pasižymėjo baudos aikštelėje (59:57).
4' min: Kuričius perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu (59:59), Spanoulis atsakė tritaškiu (62:59).
5' min: Calathesas sumažino deficitą iki minimumo (62:61).
6' min: Larentzakis pataikė tritaškį (65:61).
7' min: Calathesas surengė greitą ataką (65:63), Martinas atsakė dviem taškais iš po krepšio (67:63). Calathesas pelnė du taškus su pražanga (67:65). Po Mirotičiaus baudų metimų rezultatas tapo lygus (67:67).
8' min: Sloukas įsmeigė tritaškį (70:67), Higginsas atsakė tuo pačiu (70:70).
9' min: Spanoulis reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (72:70), Mirotičius dar kartą išlygino rezultatą (72:72). Spanoulis pridėjo dar du taškus (74:72).
10' min: Mirotičius baudų metimais vėl išlygino rezultatą (74:74). Likus žaisti 6,3 sek. Bartzokas užsidirbo antrą techninę pražangą ir buvo privertas palikti aikštelę. Higginsas baudomis išvedė "Barcą" į priekį (74:76). Šeimininkai per likusį laiką turėjo tris bandymus įmušti kamuolį, tačiau Printezio pataisytas taiklus metimas buvo atliktas po laiko.

Pirėjo "Olympiacos": Shaquielle'as McKissicas 18, Vassilis Spanoulis 12, Kostas Sloukas 11, Georgios Printezis 10, Octavius Ellisas 8, Livio Jeanas-Charlesas 6, Hassanas Martinas 5, Giannoulis Larentzakis 3, Aaronas Harrisonas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 16, Cory Higginsas 14, Nickas Calathesas 12, Pierre'as Oriola 11, Brandonas Daviesas 10, Rolandas Šmitas 7, Adamas Hanga ir Kyle'as Kuričius 3 taškai;