Pergalingas metų startas: "Barca" iškovojo pergalę be penkių pagrindinės komandos žaidėjų

2021-01-03
Šarūnas Jasikevičius kartu su Barselonos komanda pergale pradėjo naujuosius metus.

Katalonai Ispanijos lygos rungtynėse 83:67 išvykoje nugalėjo Fuenlabrados "Urbas" krepšininkus ir įsirašė 14-ąją pergalę čempionate.

"Barca" šiose rungtynėse vertėsi be penkių savo pagrindinės komandos žaidėjų. Victoras Claveras atlieka reabilitaciją po operacijos, Brandonas Daviesas jau kuris laikas dėl traumos nežaidžia, Nikola Mirotičius dėl asmeninių priežasčių praleido jau antrąjį mačą, Kyle'as Kuričius dėl kontakto su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu atsidūrė saviizoliacijoje, o Thomas Heurtelis atskirtas nuo komandos.

Ketvirtadienį Barselonos klubas Eurolygos rungtynes žais namuose su Valensijos krepšininkais, o šeštadienį laukia mačas Manresoje.

"Urbas" 15:16 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas baudų metimais atidarė rungtynes (0:2), Alexanderis pataikė iš po krepšio (2:2)
2' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (2:4).
3' min: Trimble'as įmetė dvi baudas (4:4), Abrinesas atsakė taškais iš po krepšio (4:6).
4' min: Trimble'as pataikė dar du baudos metimus (6:6), Abrinesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (6:8), Gonzalezas pataisė netaiklų komandos draugo metimą (8:8).
5' min: Pustovijus pasižymėjo iš po krepšio (8:10).
6' min: Oriola pelnė du taškus iš po krepšio (8:12).
7' min: Eyenga baigė ataką "alley-oop" dėjimu (10:12), Calathesas pelnė du taškus (10:14).
8' min: Badio pataikė iš vidutinio nuotolio (10:16).
9' min: Trimble'as įmetė 1 baudą (11:16), Emegano pataikė iš vidutinio nuotolio (13:16).
10' min: Meindlas baigė kėlinį dviem taškais iš po krepšio (15:16).

"Urbas" 27:30 "FC Barcelona"
2' min: Urtasunas išvedė šeimininkus į priekį (17:16).
3' min: Pustovijus realizavo dvi baudas (17:18), Emegano taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (19:18).
4' min: Higginsas atsakė tuo pačiu (19:20).
5' min: Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą (20:20). Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (20:22).
6' min: Calathesas pridėjo du taškus (20:24), o Trimble'as įsmeigė tritaškį (23:24).
7' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (23:26), o Garcia atsakė tolimu metimu (25:26).
9' min: Eyenga pataikė dvi baudas (27:26), Higginsas atsakė tuo pačiu (27:28).
10' min: šeimininkai buvo nubausti nesportine pražanga, o Higginsas sumetė baudas (27:30).

"Urbas" 47:63 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas pataikė dvi baudas (27:32), Higginsas po perimto kamuolio pelnė du lengvus taškus (27:34).
2' min: Eyenga pataikė iš vidutinio nuotolio (29:34), o Calathesas pataikė pirmąjį "Barcos" tritaškį (29:37). Trimble'as pelnė du taškus (31:37).
3' min: Emegano buvo nubaustas už vaidyba technine pražanga, o tuo puikiai pasinaudojo "Barca" (31:41).
4' min: Emegano pataikė iš vidutinio nuotolio (35:43), o Higginsas atsakė taškais iš po krepšio (35:45). Eyenga pataikė dvi baudas (37:45), o Abrinesas pataikė antrąjį tritaškį (37:48)
5' min: Eyenga pasižymėjo dviem taškais su pražanga (40:48).
6' min: Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (40:50), varžovų treneris taip pat buvo nubaustas technine pražanga. Hanga baigė ataką "alley-oop" dėjimu (40:52).
7' min: Netrukus Oriola greitoje atakoje sudrebino krepšį dėjimu (40:54). Trimble'as pataikė 1 baudą (41:54), o Higginsas atsakė tritaškiu (41:57).
8' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (41:59). Martinezas padidino "Barcos" persvarą iki 20 taškų (41:61).
9' min: Trimble'as vėl pataikė 1 baudą (44:61).
10' min: Oriola pridėjo du taškus (44:63), Meindlas atsakė tritaškiu (47:63).

"Urbas" 67:83 "FC Barcelona"
1' min: Samaras pelnė du taškus (49:63).
2' min: Eyenga pataikė dvi baudas (51:63), Calathesas taip pat sumetė abi (51:65). Eyenga pasižymėjo iš po krepšio (53:65).
3' min: Pustovijus taip pat pelnė taškus baudos aikštelėje (53:67).
4' min: Eyenga pelnė taškus greitoje atakoje, o Bolmaro atsakė tritaškiu (55:70). Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (55:72).
5' min: Alexanderis pelnė du taškus (57:71), o netrukus prasižengė 5-ąjį kartą. Martinezas pataikė abi baudas (57:73).
6' min: Eyenga buvo nubaustas technine ir nesportine pražanga (57:77). Oriola pridėjo du taškus (57:79).
8' min: Gonzalezas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (59:79), Meindlas pridėjo tris baudas (62:79). Badio atsakė dviem baudų metimais (62:81).
10' min: šeimininkai pelnė 4 taškus iš eilės (66:81), Šmitas atsakė baudų metimais (66:83). Urtasunas realizavo 1 baudą (67:83).

Fuenlabrados "Urbas": Christianas Eyenga 17, Melo Trimble'as 12, Emegano ir Meindlas 8, Kyle'as Alexanderis 6, Alexas Urtasunas 5, Žiga Samaras ir Chema Gonzalezas 4, Marcas Garcia 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 19, Nickas Calathesas 15, Pierre'as Oriola 12, Alexas Abrinesas 11, Rolandas Šmitas, Artiomas Pustovijus ir Sergi Martínezas 6, Brancou Badio 4, Adamas Hanga ir Leandro Bolmaro 2 taškai;