Sausį nenugalėti: Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės

2021-01-31
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda tampa vis didesnė grėsmė varžovams. Sausio mėnesį nepralaimėję katalonai iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

Sekmadienio popietę Barselonoje šeimininkai 92:63 sutriuškino UCAM krepšininkus ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą Mursijoje (73:77).

Š.Jasikevičiaus auklėtiniams, tai buvo 17-oji pergalė Ispanijos čempionate.

Kitą savaitę "Barcos" laukia Eurolygos dvikova namuose su Stambulo "Anadolu Efes", o savaitgalį išvyka į Bilbao.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 20:11 "UCAM Murcia"
2' min: Martinezas dėjimu pelnė pirmuosius taškus (2:0).
3' min: Strawberry pataikė tritaškį (2:3), o Frankampas pridėjo du taškus (2:5), Oriola atsakė dviem taškais (4:5).
4' min: Lima pasižymėjo dviem taškais (4:7).
5' min: Pustovijus pelnė du taškus iš po krepšio (6:7).
6' min: Lima pelnė dar du taškus (6:9).
7' min: Pustovijus atsakė tuo pačiu (8:9), o Mirotičius tritaškiu persvėrė rezultatą (11:9).
8' min: Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (13:9).
9' min: Cate'as pasižymėjo iš po krepšio (13:11). Mirotičius realizavo dvi baudas (15:11), o Martinezas pridėjo tritaškį (18:11).
10' min: Martinezas pelnė dar du taškus (20:11).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 37:36 "UCAM Murcia"
2' min: Limas pelnė du taškus iš po krepšio (20:13).
3' min: Bellas sumažino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (20:15), Kuričius pataikė 1 baudą (21:15).
4' min: Lima dar kartą taikliai atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio (21:17), o Hanga atsakė tolimu metimu (24:17).
5' min: Strawberry įsmeigė tritaškį (24:20), o Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės.
6' min: Oriola pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (26:20).
7' min: Frankampas pelnė du taškus su pražanga (26:23), o Oriola atsakė dviem badomis (28:23)
8' min: Frankampas pataikė iš vidutinio nuotolio (28:25), o Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą (28:26). Frankampas dar vienu tiksliu metimu išlygo rezultatą (28:28).
9' min: Kuričius greitoje atakoje pelnė du taškus (30:28), Strawberry atsakė taškais su pražanga (30:31). Kuričius vėl surengė tikslią ataką (32:31).
10' min: Strawberry įsmeigė tritaškį (32:34), o Mirotičius realizavo dvi baudas (34:34). Jokas pelnė du taškus, o Hanga atsakė tritaškiu (37:36).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 62:45 "UCAM Murcia"
2' min: Mirotičius pelnė du taškus (39:36).
3' min: Higginsas baigė ataką dėjimu (41:36). Daviesas įmetė dvi baudas (43:36).
4' min: Hanga pridėjo dvi baudas (45:36).
5' min: Davisas pataikė dvi baudas (45:38). Daviesas ir Davisas apsikeitė tiksliomis atakomis (47:40).
6' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (49:40), Jokas atsakė tritaškiu (49:43)
7' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (51:43), Mirotičius padidino persvarą iki 10 taškų (53:43).
8' min: Calathesas įmetė 1 baudą (54:43), Mirotičius dvitaškį (56:43).
9' min: Cate'as pelnė taškus iš po krepšio, o Kuričius atsakė tritaškiu (59:45).
10' min: Pustovijus pasižymėjo dviem taškais (61:45). Frankampas už vaidybą buvo nubaustas technine pražanga (62:45).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 92:63 "UCAM Murcia"
1' min: Kuričius pelnė du taškus (64:45)
2' min: Rojas taip pat už vaidybą buvo nubaustas technine pražanga, o Kuričius įsmeigė tritaškį (67:45).
3' min: Lima pataikė 1 baudą (68:46), o Pustovijus atsakė dėjimu (70:46).
4' min: netrukus ukrainietis pridėjo du taškus su pražanga (73:46). Radovičius pelnė du taškus (73:48), o Westermannas atsakė tolimu metimu (76:48).
5' min: Radovičius realizavo dvi baudas (76:50), o Bolmaro atsakė tritaškiu (79:50). Bellas įmetė dvi baudas (79:52). Bolmaro pataikė 1 baudą (80:52), o Šmitas pridėjo du taškus baudos aikštelėje (82:52).
6' min: Davisas pataikė dvi baudas, o Westermannas įsmeigė antrąjį tritaškį (85:54).
7' min: Westermannas dar kartą taikliai atakavo iš toli (88:54).
9' min: Bolmaro baigė ataką dėjimu (90:54), Townesas ir Bellas atsakė po tritaškiu (90:60).
10' min: Martinezas realizavo 1 baudą, o Bellas pataikė tritaškį (92:63).

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 15, Nikola Mirotičius 13, Artiomas Pustovijus 11, Sergi Martínezas ir Leo Westermannas 9, Adamas Hanga 8, Brandonas Daviesas, Leandro Bolmaro ir Pierre'as Oriola 6, Cory Higginsas 4, Nickas Calathesas 3, Rolandas Šmitas 2 taškai;

Mursijos UCAM: DJ Strawberry 12, Tomasas Bellas 10, Augusto Lima ir Conneris Frankampas 9, Jordanas Davisas ir Peteris Jokas 6, Nemanja Radovičius ir Emanuelis Cate'as 4, Marquesas Townesas 3 taškai;