Š.Jasikevičius antrą kartą pranoko R.Kurtinaitį

2021-01-12
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda dar kartą šiame sezone pranoko Rimo Kurtinaičio auklėtinius.

Katalonai rungtynėse Rusijoje 87:75 įveikė lygos autsaiderę "Khimki" ir iškovojo 13-ąją pergalę Eurolygoje.

Barselonos ekipa vis dar verčiasi be traumuotų Victoro Clavero ir Brandono Davieso, bei dėl asmeninių priežasčių nežaidžiančio Nikola Mirotičiaus.

Šį penktadienį Maskvoje laukia lyderiu dvikova tarp CSKA ir "Barcos" komandų.

"Khimki" 26:26 "FC Barcelona"
1' min: Vialcevas pataikė tritaškį (3:0), Šmitas atsakė dviem taškais (3:2).
2' min: Švedas taikliai atakavo iš toli (6:2), Bookeris pridėjo tritaškį (9:2). Šmitas įmetė 1 baudą (9:3).
3' min: Abrinesas pataikė du tritaškius (9:8).
4' min: Higginsas baigė greitą katalonų ataką ir išvedė "Barcą" į priekį (9:10). Švedas pataikė dvi baudas (11:10). Higginsas pasižymėjo iš po krepšio (11:12).
5' min: Bookeris realizavo 1 baudą (12:12), o vėliau pataikė savo antrąjį tolimą metimą (15:12). Oriola atsakė dviem taškais (15:14).
7' min: Švedas pataikė sudėtingą tritaškį (18:14), Calathesas atsakė dvitaškiu (18:16). Oriola pataikė 1 baudą (18:17), Mickey atsakė dėjimu (20:17).
8' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (20:20). Mickey įmetė baudą (21:20). McCollumas įmetė tritaškį (24:20).
9' min: Kuričius atsakė dviem taškais (24:22). Pustovijus realizavo 1 baudą (24:23).
10' min: Voronovas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Kuričius atsakė tritaškiu (26:26).

"Khimki" 48:54 "FC Barcelona"
1' min: Mickey taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (28:26), Kuričius atsakė tritaškiu (28:29).
2' min: Kuričius pataikė ketvirtąjį savo tritaškį (28:32).
3' min: Bertans įmetė tritaškį (31:32). Pustovijus sumetė dvi baudas (31:34), o Bertans atsakė trimis (34:34).
4' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (34:36). Higginsas įmetė du taškus su pražanga (34:39). Mickey realizavo dvi baudas (36:39).
5' min: Šmitas pakartotinu bandymu pelnė du taškus (36:41), tuo pačiu atsakė Švedas (38:41). Calathesas sėkmingai baigė greitą ataką (38:43).
6' min: Oriola po Calatheso perdavimo pelnė taškus iš po krepšio, bet tuo pačiu atsakė Karasiovas (40:45).
7' min: McCollumas įsmeigė tritaškį ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šarą (43:45). Martinezas pasižymėjo iš po krepšio (43:47).
8' min: Oriola pridėjo dar du taškus (43:49), McCollumas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (45:49). Kuričius realizavo dvi baudas (45:51).
9' min: Švedas įsmeigė tritaškį (48:51).
10' min: Šmitas pataikė 1 baudą (48:52), o vėliau baigė ataką "alley-oop" dėjimu (48:54).

"Khimki" 60:73 "FC Barcelona"
2' min: Bookeris ir Higginsas apsikeitė tiksliomis atakomis (50:56). Calathesas pelnė du taškus po perimto kamuolio (50:58). Zaytsevas pelnė du taškus (52:58).
3' min: Pustovijus pataisė Šmito metimą (52:60).
4' min: Higginsas pasižymėjo iš po krepšio ir padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus(52:62). Higginsas pridėjo dar du taškus (52:64).
6' min: Švedas ir Šmitas apsikeitė dviem taškais (54:66). McCollumas pataikė 1 baudą (55:66), Kuričius atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (55:68).
7' min: Bookeris ir Švedas sumetė po dvi baudas (59:68). Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (59:70).
10' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (59:73), o McCollumas atsakė 1 taiklia bauda (60:73).

"Khimki" 75:87 "FC Barcelona"
2' min: Mickey pasižymėjo iš po krepšio (62:63).
3' min: Hanga pelnė du greitus taškus (62:75), Calathesas po perimto kamuolio pelnė taškus (62:77).
5' min: Mickey pelnė taškus iš po krepšio (64:77), Hanga atsakė tuo pačiu (64:79).
6' min: Karasiovas įmetė tritaškį (67:79).
7' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (67:82).
8' min: Oriola pakartotinu bandymu įmušė kamuolį (67:84), Abrinesas pridėjo dar vieną tolimą metimą (67:87).
9' min: Švedas įmetė tritaškį (70:87).
10' min: Bookeris pridėjo du taškus (72:87), Švedas pataikė dar vieną tritaškį (75:87).

Maskvos srities "Khimki": Aleksejus Švedas 23, Devinas Bookeris 13, Jordanas Mickey 11, Errickas McCollumas 10, Dairis Bertans 6, Sergejus Karasiovas 5, Jegoras Vialcevas 3, Viačeslavas Zaytsevas ir Jevgenijus Voronovas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius 18, Rolandas Šmitas 12, Alexas Abrinesas 11, Pierre'as Oriola 9, Nickas Calathesas 8, Artiomas Pustovijus 5, Adamas Hanga 4, Sergi Martínezas 2 taškai;