Westermanno debiutas padėjo "Barcai" nutraukti pralaimėjimų seriją

2021-01-07
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją ir antrąjį Eurolygos ratą pradėjo pergale namuose.

Barselonos komanda "Palau Blaugrana" arenoje 89:72 įveikė Valensijos krepšininkus ir įsirašė 12-ąją pergalę.

Šiose rungtynėse debiutavo komandos naujokas Leo Westermannas. Prancūzas per kiek daugiau, nei 16 minučių pelnė 5 taškus ir atliko 4 rez. perdavimus, bei perėmė 1 kamuolį.

"Barca" vis dar verčiasi be Nikola Mirotičiaus, Brandono Davieso ir Victoro Clavero.

Kitą savaitę Katalonų laukia dviguba rusiška Eurolygos savaitė. Vizitą Rusijoje "Barca" pradės antradienį dvikova su "Khimki", o penktadienį laukia akistata su Eurolygos lyderiais - Maskvos CSKA. Šį šeštadienį Ispanijos lygoje įvyks susitikimas Manresoje su BAXI komanda.

"FC Barcelona" 18:12 "Valencia Basket"
1' min: rungtynės prasidėjo Higginso taškais (2:0).
2' min: Sastre pelnė du taškus (2:2).
3' min: Sastre pridėjo tritaškį (2:5), o Tobey pasižymėjo iš po krepšio (2:7).
4' min: Higginas po perimto kamuolio pelnė du greitus taškus (4:7).
5' min: Hanga įsmeigė tritaškį (7:7).
6' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (9:7), Tobey atsakė tolimu metimu (9:10).
7' min: Higginsas pataikė tritaškį (12:10).
8' min: Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (14:10). Martinezas įmušė kamuolį į krepšį (16:10).
9' min: Westermannas debiutavo "FC Barcelona" komandoje.
10' min: Westermannas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė pirmuosius taškus (18:10). Hermannssonas pataikė 2 baudas (18:12).

"FC Barcelona" 38:33 "Valencia Basket"
1' min: Hermannssonas ir Martinezas apsikeitė tiksliomis atakomis (20:14).
2' min: Labeyrie pridėjo du taškus ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šarą (20:16). Martinezas po gražaus Westermanno perdavimo pelnė taškus iš po krepšio (22:16).
4' min: Abrinesas įsmeigė du tritaškius iš eilės (28:16).
5' min: Hanga baigė ataką dėjimu (30:16).
6' min: Martinezas pelnė taškus iš po krepšio (32:16). Labeyrie pataikė tritaškį (32:19), tuo pačiu atsakė Hanga (35:19).
7' min: Labeyrie dar kartą pataikė iš toli (35:22), o Hanga taip pat dar kartą atsakė tuo pačiu (38:22). Kaliničius pelnė du taškus (38:24).
9' min: Labeyrie pataikė trečiąjį tolimą metimą (38:27).
10' min: Tobey sugrūdo kamuolį į krepšį su Šmito pražanga (38:30). Š.Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (38:31). Valensija surengė tikslią ataką per likusią 1 sekundę, kurios smaigalyje atsidūrė Prepeličius (38:33).

"FC Barcelona" 67:54 "Valencia Basket"
1' min: Kaliničius po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (38:35), Calathesas atsakė dviem taškais su pražanga (40:35).
2' min: Kaliničius pridėjo dar du taškus (40:37), Calathesas atsakė tritaškiu (43:37).
3' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (45:37).
4' min: Williamsas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (45:39).
5' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (47:39). Williamsas realizavo dvi baudas (47:41), Calathesas įmetė 1 baudą (48:41). Šmitas sumetė abi baudas (50:41).
6' min: Oriola baudų metimais sugrąžino "Barcai" dviženklę persvarą (52:41). Sastre pelnė 7-ąjį tašką (52:43).
7' min: Abrinesas sumetė abi baudas (53:43), Šmitas po Calatheso pakabinto kamuolio pelnė du taškus (56:43).
8' min: Labeyrie pasižymėjo (56:45), Šmitas atsakė taip pat dviem taškais (58:45). Kaliničius realizavo dvi baudas (58:47). Šmitas baigė ataką dėjimu (60:47). Van Rossomas įsmeigė tritaškį (60:50).
9' min: Oriola pataikė dar dvi baudas (62:50), Sastre atsakė tritaškiu (62:53).
10' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (64:53), Labeyrie pataikė 1 baudą (64:54). Abrinesas įsmeigė tritaškį (67:54).

"FC Barcelona" 89:72 "Valencia Basket"
1' min: Abrinesas pataikė iš vidutinio nuotolio (69:54).
2' min: Oriola įmetė 1 baudą (70:54), Martinezas pelnė taškus iš po krepšio (72:54).
3' min: Sastre atsakė tritaškiu (72:57). Abrinesas taip pat buvo taiklus iš toli (75:57).
4' min: Tobey pataikė 1 baudą (75:58), Higginsas atsakė dvitaškiu (77:58). Prepeličius įmetė tritaškį (77:61).
5' min: Prepeličius realizavo dvi baudas (77:63).
6' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (79:63).
7' min: Tobey pelnė du taškus su pražanga (79:66).
8' min: Hanga pataikė dvi baudas (81:66).
9' min: Westermannas pataikė tritaškį (84:66), Tobey realizavo dvi baudas (84:68). Vivesas įmetė 1 baudą (84:69)
10' min: Kuričius ir Labeyrie apsikeitė tolimais metimais (87:72). Kuričius dviem taškais baigė rungtynes (89:72).

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 16, Adamas Hanga ir Cory Higginsas 13, Rolandas Šmitas ir Sergi Martínezas 10, Pierre'as Oriola 9, Nickas Calathesas 8, Leo Westermannas ir Kyle'as Kuričius 5 taškai;

Valensijos "Valencia Basket": Louisas Labeyrie 17, Mike'as Tobey 14, Joanas Sastre 13, Nikola Kaliničius 8, Klemenas Prepeličius 7, Samas Van Rossomas, Derrickas Williamsas ir Martinas Hermannssonas 4, Guillemas Vivesas 1 taškas;