"Barca" į Eurolygos kovas grįžo pergale prieš žalgiriečius

2021-02-18
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po triumfo Ispanijos Karaliaus taurėje į Eurolygą sugrįžo pergalingai.

Katalonai savo aikštėje 86:62 pranoko Kauno "Žalgirio" krepšininkus.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai su 18 pergalių toliau išlieka vienvaldžiais Eurolygos lyderiais.

Kitą savaitę "FC Barcelona" klubo laukia dvikova namuose prieš Vilerbano ASVEL.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 24:24 "Žalgiris"
1' min: pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Hayesas (0:3), Higginsas atsakė dviem taškais (2:3).
2' min: Lauvergne'as pasižymėjo dviem taškais (2:5), tuo pačiu atsakė Mirotičius (4:5).
3' min: Higginsas ir Walkupas apsikeitė tolimais metaimais (7:8), vėliau Mirotičius pridėjo tritaškį (10:8).
4' min: Milaknis pataikė iš po krepšio (10:10), Oriola atsakė taškais su pražanga (12:10). Milaknis įmetė iš toli (12:13). Oriola realizavo dvi baudas (14:13).
5' min: Higginsas sėkmingai baigė greitą ataką (16:13), o vėliau sudrebino krepšį dėjimu (18:13). Lauvergne'as pasižymėjo iš po krepšio (18:15).
6' min: Bolmaro įmetė dvi baudas (20:15).
7' min: Milaknis pataikė tritaškį su sirena (20:18), Gebenas dėjimu išlygino rezultatą (20:20). Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (22:20).
8' min: Grigonis sumetė abi baudas (22:22).
9' min: Rubitas išvedė "Žalgirį" į priekį (22:24).
10' min: Daviesas baigiantis kėliniui išlygino rezultatą (24:24).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 48:37 "Žalgiris"
1' min: Bolmaro pelnė taškus iš po krepšio (26:24).
2' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (28:24), Hayesas realizavo dvi baudas (29:26). Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (31:26).
3' min: Hayesas pridėjo dar du taškus (31:28).
4' min: Šmitas pataisė Hangos metimą (33:28).
5' min: Mirotičius pelnė du taškus (35:28).
6' min: Grigonis pataikė dvitaškį (35:30), Higginsas atsakė taškais iš po krepšio (37:30).
7' min: Calathesas pasižymėjo dviem taškais (39:30).
8' min: Oriola padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (41:30). Grigonis pelnė du taškus (41:32).
9' min: Lauvergne'as pelnė du taškus baudos aikštelėje (41:34), Abrinesas atsakė tritaškiu (44:34). Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (46:34).
10' min: Jankūnas pelnė du taškus su pražanga (46:37), Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (48:37).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 71:47 "Žalgiris"
1' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (51:37).
2' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (53:37).
4' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (55:37), Grigonis įmetė dvi baudas (55:39).
5' min: Šmitas pelnė du taškus (57:39), Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (59:39).
6' min: Hayesas realizavo dvi baudas (59:41).
7' min: Daviesas vėl taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (61:41).
8' min: Daviesas įmetė dvi baudas (63:41), o Hanga pelnė taškus greitoje atakoje (63:41). Gebenas įmetė taškus iš po krepšio (65:43).
9' min: Bolmaro sumetė baudas (67:43).
10' min: Gebenas pridėjo dar du taškus (67:45), Daviesas pelnė 12-ąjį tašką (69:45). Jokubaitis įmetė 1 baudą (69:46). Higginsas pelnė du taškus (71:46), Jokubaitis atsakė 1 bauda (71:47).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 86:62 "Žalgiris"
1' min: Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (73:47).
2' min: Oriola dar kartą pataikė iš to paties taško (75:47), Lukošiūnas pelnė taškus iš po krepšio (75:49).
3' min: "Barcos" kapitonas pelnė 6-ąjį tašką iš eilės (77:49).
4' min: Jokubaitis pridėjo du taškus (77:51).
6' min: Lauvergne'as pasižymėjo iš po krepšio (77:53), Bolmaro pelnė 8-ąjį tašką (79:53).
7' min: Vasturia įmetė tritaškį (79:56). Rubitas pelnė du taškus (79:58), Oriola pataikė mindamas tritaškio liniją (81:58).
8' min: Rubitas pelnė dar du taškus (81:60).
9' min: Pustovijus pridėjo du taškus (83:60).
10' min: Jokubaitis atsakė dviem taškais (83:62), rungtynes tritaškiu baigė Oriola (86:62).

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas ir Pierre'as Oriola 19, Brandonas Daviesas 12, Nikola Mirotičius 10, Leandro Bolmaro 8, Rolandas Šmitas ir Nickas Calathesas 4, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 3, Adamas Hanga ir Artiomas Pustovijus 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Nigelis Hayesas 9, Artūras Milaknis, Marius Grigonis ir Joffrey Lauvergne'as 8, Martinas Gebenas, Augustine'as Rubitas ir Rokas Jokubaitis 6, Thomas Walkupas, Paulius Jankūnas ir Steve'as Vasturia 3, Karolis Lukošiūnas 2 taškai;