Barselonos krepšininkų dovana Šarui - 20-oji pergalė Eurolygoje

2021-03-05
Barselonos krepšininkai nesugadino Šarūno Jasikevičiaus gimtadienio ir įteikė treneriui dovanų 20-ąją pergalę Eurolygoje.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 71:57 pranoko Vitorijos "Baskonia" krepšininkus ir nutraukė baskų penkių iš eilės pergalių seriją.

"FC Barcelona" komanda jau pirmąjame kėlinyje įgijo solidžią 21 taško persvarą, tačiau antrajame ketvirtyje viską iššvaistė.

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus 40:40, tačiau katalonai neprisileido baskų ir įrodė savo pranašumą.

Katalonai su 20 pergalių ir 8 pralaimėjimais išlieka vienvaldžiais Eurolygos lyderiais.

Kitą savaitę "Barca" keliauja į Madridą kur laukia "El Clasico" mūšis Eurolygoje.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 25:4 "Baskonia"
2' min: Mirotičius pelnė pirmuosius taškus (2:0), Pustovijus pataikė iš vidutinio nuotolio (4:0).
3' min: Giedraitis pelnė du taškus (4:2).
4' min: Calathesas pridėjo dvitaškį (6:2).
6' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (9:2).
7' min: Higginsas pelnė du taškus su pražanga (12:2).
8' min: Higginsas ir Mirotičius pridėjo po tritaškį (18:2).
9' min: Fallas pelnė taškus iš po krepšio (18:4).
10' min: Mirotičius atsakė tuo pačiu (20:4), Daviesas pridėjo du taškus su pražanga (23:4). Hanga dviem taškais baigė pirmąjį kėlinį (25:4).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 33:26 "Baskonia"
2' min: Fallas pelnė du taškus (25:6), Hanga atsakė tuo pačiu (27:6).
3' min: Dragičius įmetė dvi baudas (27:8), Fallas baigė ataką dėjimu (27:10). Kuričius įsmeigė tritaškį (30:10).
4' min: Fallas pelnė 8-ąjį tašką (30:12), Polonara realizavo dvi baudas (30:14).
5' min: Fallas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (30:16).
7' min: Giedraitis baigė greitą baskų ataką (30:18). Polonara pataikė iš po krepšio (30:20). Henry pelnė du taškus (30:22).
9' min: Henry baigė greitą ataką (30:24), Jekiri pataisė Henry metimą (30:26).
10' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (33:26).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 50:45 "Baskonia"
1' min: Polonara baigė ataką dėjimu (33:28).
2' min: Abrinesas atsakė tolimu metimu (36:28), Henry taip pat įmetė tritaškį (36:31). Higginsas pelnė du taškus (38:31).
3' min: Abrinesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (40:31), Giedraitis pelnė du taškus (40:33).
5' min: Henry realizavo dvi baudas (40:35), Fallas pasižymėjo iš po krepšio (40:37).
6' min: Giedraitis tritaškiu išlygino rezultatą (40:40).
7' min: Mirotičius sumetė tris baudas (43:40).
8' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (45:40), Daviesas baigė ataką dėjimu (47:40).
9' min: Fallas atliko dėjimą (47:42), Dragičius įsmeigė tritaškį (47:45).
10' min: Calathesas tritaškiu uždarė kėlinį (50:45).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 71:57 "Baskonia"
2' min: Daviesas pelnė du taškus (52:45), Fallas atsakė tuo pačiu (52:47).
3' min: Hanga galingu dėjimu pataisė Calatheso metimą (54:47).
4' min: Giedraitis greitoje atakoje pelnė du taškus (54:49).
5' min: Hanga pataikė tritaškį (57:49), Petersas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (57:51).
6' min: Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (59:51), Petersas atsakė dviem taškais su pražanga (59:54).
7' min: Higginsas įmetė tolimą metimą (62:54), Mirotičius taip pat pridėjo tritaškį (65:54).
9' min: Daviesas pelnė du taškus (67:54), Petersas atsakė tritaškiu (67:57). Higginsas realizavo dvi baudas (69:57).
10' min: Calathesas pataikė dvitaškį (71:57).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Cory Higginsas 13, Brandonas Daviesas ir Adamas Hanga 9, Nickas Calathesas 7, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 5, Leandro Bolmaro 3, Artiomas Pustovijus 2 taškai;

Vitorijos "Baskonia": Youssoupha Fallas 12, Rokas Giedraitis 11, Pierria Henry 9, Alecas Petersas 8, Tonye Jekiri ir Achille Polonara 6, Zoranas Dragičius 5 taškai;