"Barca" panaikino dviženklį deficitą, tačiau krito pirmose serijos rungtynėse

2021-04-22
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda dramatišku pralaimėjimu startavo Eurolygos atkrintamosiose.

Katalonai pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje 74:76 turėjo pripažinti Sankt Peterburgo "Zenit" krepšininkų pranašumą.

"FC Barcelona" klubas antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą (31:48). Šaro auklėtiniai po ilgosios pertraukos pradėjo mažinti atsilikimą ir rungtynių pabaigoje turėjo minimalią persvarą (72:71). Vis dėlto varžovai sėkmingiau sužaidė mačo pabaigą.

Rusai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 0-1 ir įgijo namų aikštelės pranašumą.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas šį penktadienį taip pat Barselonoje.

"FC Barcelona" 21:21 "Zenit"
1' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
2' min: Pangosas pataikė iš vidutinio nuotolio (2:2), Mirotičius atsakė tritaškiu (5:2), Pangosas taip pat įmetė iš toli (5:5).
3' min: Gudaitis perėmęs kmauolį baigė ataką dėjimu (5:7), Higginsas išlygino rezultatą (7:7).
4' min: Hollinsas pelnė du taškus (7:9), Gudaitis pridėjo dar du taškus (7:11). Higginsas įmetė iš vidutinio nuotolio (9:11).
5' min: Thomasas baigė ataką dėjimu (9:13), Gasolis atsakė tritaškiu (12:13).
6' min: Thomasas pataikė dvitaškį (12:15), Pangosas pridėjo tolimą metimą (12:18).
7' min: Daviesas įmetė tritaškį (15:18), Abrinesas pelnė taškus iš po krepšio (17:18).
9' min: Daviesas ir Higginsas realizavo po dvi baudas (21:18).
10' min: Gudaitis pataikė 1 baudą (21:19), Chvostovas greitoje atakoje pelnė du taškus (21:21).

"FC Barcelona" 34:48 "Zenit"
1' min: Poythressas pelnė 4 taškus iš eilės (21:25).
3' min: Kuričius pataikė dvitaškį su pražanga (24:25), Zubkovas atsakė dvitaškiu (24:27).
4' min: Hollinsas įsmeigė tritaškį (24:30).
5' min: Higginsas realizavo dvi baudas (26:30), Pangosas atsakė dviem taškais su pražanga (26:33).
6' min: Mirotičius įmušė kamuolį į krepšį (28:33), Baronas atsakė tolimu metimu (28:36).
7' min: Baronas ir Pangosas įsmeigė po tritaškį (28:42).
8' min: Claveras įmetė 1 baudą (29:42), Thomasas atsakė dviem taškais (29:44).
9' min: Thomasas pataikė iš vidutinio nuotolio (29:46).
10' min: Daviesas sumetė abi baudas (31:46), Zubkovas atsakė dvitaškiu (31:48). Higginsas tolimu metimu užbaigė pirmąją pusę (34:48).

"FC Barcelona" 54:61 "Zenit"
1' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (36:48).
2' min: Calathesas pelnė taškus greitoje atakoje (38:48), Riversas atsakė dviem taškais su pražanga (38:51).
3' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (40:51).
4' min: Daviesas pridėjo dar du taškus (42:51), Thomasas sumetė abi baudas (42:53).
5' min: Calathesas įmetė dvitaškį (44:53), Claveras pridėjo du taškus su pražanga (47:53).
6' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (49:53).
7' min: Calathesas dviem taškais sumažino deficitą iki 2 taškų (51:53).
8' min: Blackas pelnė taškus baudos aikštelėje (51:55), vėliau pridėjo 1 baudą (51:56).
9' min: Riversas įsmeigė tritaškį (51:59), Mirotičius atsakė tuo pačiu (54:59).
10' min: Riversas dar kartą taikliai atakavo iš toli (54:61).

"FC Barcelona" 74:76 "Zenit"
2' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (57:61), Thomasas pataikė dvitaškį (57:63).
3' min: Kuričius pelnė du taškus (59:63).
4' min: Kuričius pridėjo dar du taškus (61:63).
5' min: Hollinsas atsakė tritaškiu (61:66), Kuričius įmetė dvi baudas (63:66). Hanga sumažino deficitą iki minimumo (65:66).
6' min: Zubkovas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (65:68).
7' min: Daviesas realizavo 1 baudą (66:68).
8' min: Higginsas išlygino rezultatą (68:68), Pangosas atsakė tritaškiu (68:71). Daviesas taip pat įmetė tritaškį (71:71).
9' min: Daviesas įmetė 1 baudą (72:71).
10' min: Riversas likus žaisti 46 sekundes pataikė tritaškį (72:74). Likus žaisti 32,6 sekundes Daviesas po Higginso netaiklaus metimo baigė ataką dėjimu (74:74). Likus žaisti 10,7 sek. Pangosas dvitaškiu išvedė rusus į priekį (74:76). Likus žaisti 1,8 sek. Higginsas nepataikė tritaškio, o Blackas prametė baudas (74:76).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 18, Cory Higginsas 15, Kyle'as Kuričius 12, Nikola Mirotičius 10, Nickas Calathesas 8, Victoras Claveras 4, Pau Gasolis 3, Adamas Hanga ir Alexas Abrinesas 2 taškai;

Sankt Peterburgo "Zenit": Kevinas Pangosas 19, Willas Thomasas 12, KC. Riversas 11, Austinas Hollinsas 8, Billy Baronas ir Andrejus Zubkovas 6, Artūras Gudaitis 5, Alexas Poythressas 4, Tarikas Blackas 3, Dmitrijus Chvostovas 2 taškai;