Dėl bilieto į Eurolygos finalo ketvertą "Barcai" teks žaisti lemiamas rungtynes

2021-04-30
Katalonams dėl bilieto į Eurolygos finalo ketvertą teks kovoti lemiamose penktose rungtynėse Barselonoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 61:74 nesugebėjo pasipriešinti "Zenit" ekipai. Rusai išlygino serijos rezultatą iki trijų pergalių 2:2. Lemiamas mačas bus žaidžiamas antradienį Katalonijos sostinėje.

1 kėlinys
"Zenit" 25:13 "FC Barcelona"
1' min: Blackas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
2' min: Hollinsas pridėjo tritaškį (5:0).
3' min: Calathesas taip pat atsakė tolimu metimu (5:3).
4' min: Hollinsas įmetė dvi baudas (7:3), Higginsas taip pat sumetė abi (7:5).
5' min: Poythressas pelnė du taškus su pražanga (10:5), o Hollinsas pridėjo tris baudas (13:5).
6' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (13:7), Thomasas atsakė tuo pačiu (15:7). Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (15:9).
7' min: Poythressas dvi atakas iš eilės baigė dėjimais (19:9).
8' min: Poythressas pridėjo dar du taškus (21:9), Pangosas taip pat pasižymėjo taškais (23:9).
9' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (23:11), Riversas atsakė dvitaškiu (25:11).
10' min: Bolmaro įmetė du taškus (25:13).

2 kėlinys
"Zenit" 36:26 "FC Barcelona"
1' min: Baronas pelnė du taškus (27:13), Šmitas nubaustas nesportine pražanga.
2' min: Higginsas realizavo dvi baudas (27:15).
3' min: Kuričius pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (27:17).
5' min: Riversas įsmeigė tritaškis (30:17), Mirotičius atsakė tuo pačiu (30:20).
7' min: Thomasas pasižymėjo iš po krepšio (32:20), Kuričius taip pat pelnė du taškus (32:22).
8' min: Calathesas įmetė dvitaškį (32:24).
9' min: Baronas pelnė du taškus (34:24).
10' min: Pangosas realizavo dvi baudas (36:24), Calathesas pirmąją pusę baigė dviem taškais iš po krepšio (36:26).

3 kėlinys
"Zenit" 00:00 "FC Barcelona"
2' min: Hollinsas įsmeigė tritaškį (39:26).
3' min: Pangosas pridėjo dvitaškį (41:26), Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (41:28). Pangosas pelnė du taškus su pražanga (44:28).
4' min: Higginsas realizavo dvi baudas (44:30).
5' min: Pangosas pridėjo dar du taškus (46:30).
6' min: Calathesas įmetė tolimą metimą (46:33).
7' min: Blackas pataikė 1 baudą (47:33), Bolmaro atsakė dvitaškiu (47:35).
8' min: Blackas baigė ataką dviem taškais su pražanga (50:35), Higginsas įmetė 1 baudą (50:36). Pangosas įsmeigė tritaškį (53:36).
9' min: Pangosas pridėjo dvitaškį (55:36).
10' min: Blackas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (58:36), Šmitas taškais iš po krepšio baigė trečiąjį kėlinį (58:38).

4 kėlinys
"Zenit" 74:61 "FC Barcelona"
1' min: Blackas sumetė dvi baudas (60:38), Higginsas atsakė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (60:40). Riversas pelnė du taškus (62:40).
3' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (62:42), Calathesas pridėjo du taškus (62:44).
4' min: Šmitas pataikė iš vidutinio nuotolio (62:46).
5' min: Poythressas įmetė 1 baudą (63:46), Calathesas pataikė tolimą metimą (63:49).
6' min: Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (63:51), Poythressas atsakė tuo pačiu (65:51).
7' min: Pangosas sumetė baudas (67:51), Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (67:53). Pangosas pataikė iš vidutinio nuotolio (69:53).
8' min: Kuričius įmetė dvitaškį (69:55), Daviesas pridėjo 1 baudą (69:56). Kuričius pelnė du greitus taškus po perimto kamuolio (69:58).
9' min: Baronas įsmeigė tritaškį (72:58).
10' min: Pangosas įmetė dvitaškį (74:58), Oriola atsakė 1 bauda (74:59). Hanga pelnė du taškus (74:61).

Sankt Peterburgo "Zenit": Kevinas Pangosas 22, Alexas Poythressas 12, Austinas Hollinsas ir Tarikas Blackas 11, KC. Riversas ir Billy Baronas 7, Willas Thomasas 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nickas Calathesas 19, Cory Higginsas 13, Kyle'as Kuričius 8, Nikola Mirotičius 7, Rolandas Šmitas 6, Leandro Bolmaro 4, Adamas Hanga 2, Brandonas Daviesas ir Pierre'as Oriola 1 taškas;