Jasikevičiaus treniruojama "Barca" atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto

2021-04-28
Barselonos krepšininkai antrą kartą palaužė Xavi Pascualio auklėtinius ir atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalinio ketverto.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" trečiose serijos rungtynėse Sankt Peterburge 78:70 įveikė "Zenit" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas penktadienį taip pat Rusijoje. Katalonai pergalės atveju iškovotų bilietą į finalo ketvertą Kelno mieste.

"Zenit" 16:16 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pataisė Higginso metimą (0:2).
2' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (0:4).
4' min: Mirotičius įmetė dvi baudas (0:6), Riversas atsakė tritaškiu (3:6).
5' min: Hollinsas pataikė 1 baudą (4:6).
6' min: Calathesas pelnė du taškus (4:8).
7' min: Poythressas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (6:8), Poythressas pelnė dar du taškus (8:8).
8' min: Kuričius pataikė tritaškį (8:11), Riversas atsakė dvitaškiu (10:11).
9' min: Hanga baigė greitą ataką dėjimu (10:13), Poythressas pelnė 6-ąjį tašką (12:13). Thomasas realizavo dvi baudas (14:13).
10' min: Thomasas pridėjo dar dvi baudas (16:13), Kuričius tolimu metimu išlygino rezultatą (16:16).

"Zenit" 33:34 "FC Barcelona"
1' min: Poythressas pasižymėjo iš po krepšio, Kuričius atsakė tritaškiu (18:19).
2' min: Baronas pataikė iš toli (21:19).
3' min: Poythressas sudrebino krepšį dėjimu (23:19).
4' min: Baronas pelnė du taškus (25:19), Hanga atsakė tuo pačiu (25:21).
6' min: Riversas įsmeigė tritaškį (28:21), Daviesas atsakė dviem taškais (28:23).
7' min: Blackas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (30:23).
8' min: Higginsas įmetė tritaškį (30:26), Daviesas baigė ataką galingu dėjimu (30:28).
9' min: Daviesas pridėjo tolimą metimą ir išvedė "Barcą" į priekį (30:31). Pangosas įmetė 1 baudą (31:31).
10' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (31:34), Pangosas sumetė baudas (33:34).

"Zenit" 51:55 "FC Barcelona"
1' min: Blackas pelnė du taškus (35:34), Daviesas atsakė tuo pačiu (35:36).
3' min: Daviesas pataikė antrąjį tritaškį (35:39), Calathesas pridėjo dvitaškį (35:41).
4' min: Thomasas sumetė baudas (37:41), Daviesas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (37:43).
5' min: Pangosas įsmeigė tritaškį (40:43), tuo pačiu atsakė Higginsas (40:46).
6' min: Kuričius ir Poythressas apsikeitė tiksliomis atakomis (42:48). Kuričius perėmęs kamuolį pelnė du greitus taškus (42:50).
7' min: Mirotičius padidino persvarą iki dviženklio skaičiaus (42:52).
8' min: Blackas pelnė taškus iš po krepšio (44:52).
9' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (44:54), Baronas atsakė tuo pačiu (46:54). Abrinesas pridėjo 1 baudą (46:55).
10' min: Baronas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (48:55). Baronas tritaškiu uždarė kėlinį (51:55).

"Zenit" 70:78 "FC Barcelona"
1' min: Baronas įsmeigė tritaškį ir sumažino "Barcos" persvarą iki minimumo (54:55).
2' min: Daviesas įmetė dvi baudas (54:57), Thomasas atsakė dėjimu (56:57).
3' min: Higginsas pelnė du taškus (56:59), Poythressas atsakė dviem taškais su pražanga (58:59). Mirotičius pridėjo du taškus (58:61), o Gasolis sumetė baudas (58:63).
4' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (58:66), Baronas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (60:66).
5' min: Thomasas pataisė Barono metimą (62:66).
6' min: Hanga perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu (62:68), o Pascualis buvo nubaustas technine pražanga.
8' min: Higginsas realizavo dvi baudas (62:70), Pangosas atsakė dvitaškiu (64:70).
9' min: Pangosas pelnė dar du taškus (66:70), Daviesas atsakė tuo pačiu (66:72).
10' min: Daviesas pagavęs kamuolį ore pelnė du taškus (66:74), Higginsas pridėjo dvi baudas (66:76). Blackas atsakė 2 baudomis (68:76). Higginsas įmetė dar dvi baudas (68:78). Baronas dviem taškais baigė rungtynes (70:78).

Sankt Peterburgo "Zenit": Billy Baronas 19, Alexas Poythressas 14, Kevinas Pangosas ir Willas Thomasas 10, KC. Riversas ir Tarikas Blackas 8, Austinas Hollinsas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 22, Cory Higginsas 16, Kyle'as Kuričius 13, Nikola Mirotičius 11, Nickas Calathesas 7, Adamas Hanga 6, Pau Gasolis 2, Alexas Abrinesas 1 taškas;