Nervų karą laimėjusi "Barca" išlygino serijos rezultatą

2021-04-24
Šarūnas Jasikevičius atsirevanšavo Xavi Pascualiui ir išlygino serijos rezultatą.

Katalonai antrose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse po dramatiškos kovos pareikalvusios pratęsimo 81:78 įveikė Sankt Peterburgo "Zenit" krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę Rusijoje. Šį sekmadienį "Barcos" dar laukia Ispanijos lygos mačas Andoroje.

"FC Barcelona" 13:16 "Zenit"
1' min: Blackas pelnė du taškus (0:2), Oriola atsakė taškais iš po krepšio (2:2).
2' min: Pangosas sumetė abi baudas (2:4), Oriola atsakė 1 bauda (3:4). Mirotičius pridėjo du taškus (5:4).
4' min: Thomasas pelnė du taškus baudos aikštelėje (5:6).
5' min: Higginsas realizavo dvi baudas (7:6), Thomasas atsakė dvitaškiu (7:8). Mirotičius įsmeigė tritaškį (10:8).
6' min: Blackas pataisė Barono metimą (10:10).
8' min: Oriola įmetė 1 baudą (11:10), Baronas atsakė dvitaškiu (11:12).
9' min: Poythressas pasižymėjo iš po krepšio (11:14).
10' min: Kuričius sumetė baudas (13:14), Pangosas dviem taškais uždarė kėlinį (13:16).

"FC Barcelona" 38:29 "Zenit"
2' min: Baronas pataikė tritaškį (13:19), Daviesas atsakė dėjimu (15:19).
3' min: Zubkovas įmetė dvitaškį (15:21).
4' min: Daviesas realizavo dvi baudas (17:21).
5' min: Daviesas pelnė sudėtingus taškus (19:21).
6' min: Šmitas tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (22:21), Bolmaro pridėjo du taškus (24:21). Daviesas perėmęs kmauolį pelnė du taškus su pražanga (27:21).
7' min: Thomasas pelnė du taškus (27:23), Bolmaro sumetė abi baudas (29:23).
8' min: Kuričius realizavo dvi baudas (31:23), Thomasas atsakė tuo pačiu (31:25).
9' min: Šmitas pataikė antrąjį tolimą metimą (34:25), Riversas atsakė dviem taškais su pražanga (34:27).
10' min: Oriola įmetė dvi baudas (36:27), Poythressas atsakė dviem taškais iš po krepšio (36:29). Higginsas dvitaškiu iš vidutinio nuotolio užbaigė pirmąją pusę (38:29).

"FC Barcelona" 48:48 "Zenit"
1' min: Thomasas pelnė taškus iš po krepšio (38:31).
2' min: Higginsas atsakė dviem taškais su pražanga (41:31), Thomasas įmetė tritaškį (41:34).
3' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (43:34).
4' min: Hollinsas įsmeigė tolimą metimą (43:37).
5' min: Riversas pridėjo du taškus (43:39).
7' min: Bolmaro pataikė tritaškį (46:39), Pangosas atsakė dviem taškais (46:41).
9' min: Hollinsas pataikė iš toli ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (46:44).
10' min: Baronas dvitaškiu išlygino rezultatą (46:46), Daviesas sumetė abi baudas (48:46). Pangosas įmetė dvitaškį (48:48).

"FC Barcelona" 66:66 "Zenit"
2' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (51:48), Pangosas atsakė tuo pačiu (51:51).
3' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (53:51), Hollinsas tritaškiu išvedė svečius į priekį (53:54).
4' min: Daviesas baudos metimais persvėrė rezultatą (55:54), vėliau pridėjo dar dvi baudas (57:54).
5' min: Thomasas pataikė iš vidutinio nuotolio (57:56), Daviesas pelnė dar du taškus (59:56).
7' min: Pangosas pataikė dvitaškį (59:58), Daviesas atsakė dviem baudomis (61:58), Kuričius perėmęs kamuolį pelnė du taškus greitoje atakoje (63:58).
8' min: Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą, o Pangosas realizavo 1 baudą (63:59). Higginsas įmetė dvitaškį (65:59), Blackas atsakė dviem taškais su pražanga (65:62).
9' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (66:62), Thomasas atsakė dviem baudomis (66:64).
10' min: likus žaisti 40 sek. Pangosas išprovokavo pražangą ir sumetęs baudas išlygino rezultatą (66:66). Mirotičiaus ir Pangoso metimai buvo netaiklūs.

1 pratęsimas
"FC Barcelona" 81:78 "Zenit"
1' min: Higginsas sumetė baudas (68:66), Hollinsas atsakė tritaškiu (68:69).
2' min: Blackas pelnė taškus iš po krepšio (68:71).
3' min: Calathesas įmetė 1 baudą (69:71), Pangosas atsakė tuo pačiu (69:72). Mirotičius realizavo dvi baudas (71:72).
4' min: Pangosas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (71:74). Hanga tritaškiu išlygino rezultatą (74:74). Pangosas baudomis vėl išvedė "Zenit" į priekį (74:76), Higginsas baudomis išlygino rezultatą (76:76).
5' min: likus žaisti 38 sek. Daviesas bauda išvedė "Barcą" į priekį (77:76). Rusai suklydo, o likus žaisti 13,3 sek. Hanga pataikė dvi baudas (79:76).  Likus žaisti 12,2 sek. Pangosas realizavo dvi baudas (79:78). Likus žaisti 9,4 sek. Higginsas pataikė abi baudas (81:78). Paskutinėje atakoje katalonai apsigynė ir iškovojo pergalę.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 22, Cory Higginsas 15, Kyle'as Kuričius 9, Nikola Mirotičius 8, Bolmaro 7, Rolandas Šmitas ir Pierre'as Oriola 6, Adamas Hanga 5, Nickas Calathesas 3 taškai;

Sankt Peterburgo "Zenit": Kevinas Pangosas 23, Willas Thomasas 17, Austinas Hollinsas 12, Tarikas Blackas 9, Billy Baronas 7, KC. Riversas ir Alexas Poythressas 4, Andrejus Zubkovas 2 taškai;