"Barca" pergale Tenerifėje baigė Ispanijos lygos reguliarųjį sezoną

2021-05-22
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda pergale baigė Ispanijos čempionato reguliarųjį sezoną.

Katalonai paskutinėse rungtynėse Tenerifėje 96:72 pranoko "Lenovo" krepšininkus. "Barca" su 32 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užėmė antrąją vietą. Į priekį Ispanijos taurės laimėtojai praleido tik Madrido "Real" klubą.

Ketvirtfinalyje Š.Jasikevičiaus lauks Katalonijos derbis prieš Badalonos "Joventut" ekipą.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkų laukia lemiamos Eurolygos finalo ketverto kovos dėl stipriausios Europos komandos vardo. Penktadienį pusfinalyje "Barca" susitiks su "AX Armani Exchange" ekipa.

"Lenovo" 17:20 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas rungtynes atidarė dėjimu (0:2), vėliau pridėjo dar du taškus (0:4).
2' min: Calathesas pataisė Mirotičiaus metimą (0:6), Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (0:8). Sulejmanovičius įmetė 1 baudą (1:8).
4' min: Calathesas pridėjo du taškus (1:10), Salinas įsmeigė tritaškį (4:10).
6' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (4:12), Guerra atsakė taškais baudos aikštelėje (6:12).
7' min: Doornekampas realizavo tris baudas (9:12), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (9:14). Fitipaldo pelnė du taškus (11:14).
8' min: Bolmaro įmetė dvitaškį (11:16), Fitipaldo sumetė abi baudas (13:16).
9' min: Bolmaro pataikė dvi baudas (13:18), Mirotičius pridėjo dvi baudas (13:20). Guerra baigė ataką "alley-oop" dėjimu (15:20).
10' min: Fitipaldo pelnė du taškus (17:20).

"Lenovo" 30:37 "FC Barcelona"
2' min: Gasolis įsmeigė tolimą metimą (17:23), Šmitas greitą ataką baigė dėjimu (17:25).
3' min: Fitipaldo atsakė dviem taškais (19:25), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (19:27). Huertas taip pat pelnė du taškus (21:27).
4' min: Šmitas įmetė 1 baudą (21:28), Huertas pelnė dar du taškus (23:28).
5' min: Calathesas atsakė tuo pačiu (23:30), Shermadini pasižymėjo iš po krepšio (25:30).
6' min: Huertas pelnė du taškus (27:30), Calathesas atsakė tritaškiu (27:33).
7' min: Huertas pelnė 8-ąjį tašką (29:33), Daviesas pataikė iš po krepšio (29:35).
8' min: Kuričius baigė greitą katalonų ataką (29:37).
10' min: Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (30:37).

"Lenovo" 56:65 "FC Barcelona"
1' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (30:40), Sulejmanovičius atsakė tuo pačiu (33:40).
2' min: Fitipaldo pridėjo tolimą metimą (36:40), Higginsas įmetė 1 baudą (36:41).
3' min: Guerra pelnė du taškus po pakabinto kamuolio virš lanko (38:41). Guerra baudos metimais sumažino katalonų persvarą iki minimumo (40:41).
4' min: Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (40:43), Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (40:45).
5' min: Daviesas po perimto kamuolio baigė greitą ataką dėjimu (40:47), Shermadini atsakė dviem taškais su pražanga (43:47).
6' min: Kuričius įsmeigė tolimą metimą (43:50), šeimininkai atsakė dviem taškais (45:50). Calathesas pridėjo tritaškį (45:53).
7' min: Huertas sumetė abi baudas (47:53), Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (47:55). Huertas realizavo dar dvi baudas (49:55).
8' min: varžovų treneris buvo nubaustas technine pražanga (49:56).
9' min: Bolmaro greitą ataką baigė galingu dėjimu (49:58), katalonai pataikė tris baudas (49:61). Shermadini pakartojo savo metimą (51:61).
10' min: Abrinesas įmetė dvi baudas (51:63), Cavanaughas atsakė tritaškiu (54:63). Gasolis realizavo dvi baudas (54:65), Shermadini dviem taškais iš po krepšio uždarė kėlinį (56:65).

"Lenovo" 72:96 "FC Barcelona"
1' min: Gasolis įsmeigė tritaškį (56:68), Huerto metimč neleistinai numušė katalonai (58:68).
2' min: Kuričius įmetė dvitaškį (58:70), Yusta atsakė tritaškiu (61:70). Higginsas pelnė du taškus (61:72).
3' min: Kuričius pataikė sudėtingą dvitaškį (61:74), Higginsas pridėjo dar du taškus (61:76).
4' min: Kuričius realizavo baudą už varžovų techninę pražangą (61:77).
5' min: Higginsas sėkmingai baigė greitą "Barcos" ataką (61:79). Sulejmanovičius atsakė dėjimu su pražanga greitoje atakoje (64:79).
6' min: Daviesas taip pat sudrebino krepšį dėjimu (64:81), Higginsas pridėjo dvi taškį su pražanga (64:84). Jenkinsas pataikė iš vidutinio nuotolio (66:84).
7' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (66:87), Fitipaldo atsakė dviem taškais (68:87).
8' min: Daviesas įvertė du taškus (68:89), Huertas atsakė dviem taškais nuo lentos (70:89)
9' min: Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (70:91), Lopezas sumetė dvi baudas (72:91).
10' min: Huertas buvo nubaustas nesportine pražanga (72:93), Abrinesas pataikė tolimą metimą (72:96).

Tenerifės "Lenovo": Marcelinho Huertas 14, Bruno Fitipaldo 13, Franas Guerra 10, Giorgi Shermadini ir Emiras Sulejmanovičius 9, Tyleris Cavanaughas 5, Sasu Salinas 4, Aaronas Doornekampas ir Santi Yusta 3, Charlesas Jenkinsas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 16, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 14, Pau Gasolis ir Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas 11, Leandro Bolmaro 8, Nikola Mirotičius 4, Rolandas Šmitas 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;