"Barca" savo varžovus Sevilijoje sutriuškino 51 taško skirtumu

2021-05-09
Artėjant Ispanijos lygos reguliariojo sezono pabaigai Barselonos krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Sevilijoje 109:58 sutriuškino "Coosur Real Betis" ekipą ir įsirašė 30-ąją pergalę.

Pamatus pergalei "Barca" padėjo antrąjame kėlinyje, kuriame jų gynyba varžovams leido įmesti tik 4 taškus. Ketvirtį Barselonos krepšininkai laimėjo rezultatu 33:4. Ispanijos taurės laimėtojai puikiai žaidė ir puolime. Visi aikštėje pasirodę krepšininkai pelnė taškus, o tikslą pasiekė net 17 tritaškių iš 29 bandymų.

Katalonams Ispanijos pirmenybių reguliariajame sezone liko sužaisti vos dvi rungtynes. Artimiausios rungtynės numatomos gegužės 19-ąją namuose prieš "Baskonia" krepšininkus. Reguliarusis sezonas bus užbaigtas gegužės 23-ąją Tenerifėje.

"Coosur Real Betis" 21:21 "FC Barcelona"
2' min: Abrinesas tritaškiu pelnė pirmuosius taškus (0:3).
3' min: Abinesas dar kartą taikliai atakavo iš toli (0:6).
4' min: Daviesas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (0:8), Jordanas įmetė 2 baudas (2:8). Mirotičius pelnė du taškus (2:10), o Jordanas atsakė dar dviem baudomis (4:10).
5' min: Abrinesas užbaigė greitą katalonų ataką (4:12)
6' min: Spiresas pasižymėjo iš po krepšio, o Calathesas atsakė tritaškiu (6:15). Jordanas ir Calathesas apsikeitė tiksliomis atakomis (8:17).
7' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (8:18), Campbellas atsakė dviem taškais (10:18).
8' min: Ouattara įsmeigė tritaškį ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (13:18). Ndoye pataikė iš vidutinio nuotolio (15:18).
9' min: Abrinesas pataikė trečiąjį tritaškį (15:21), Kay'us įmetė iš po krepšio (17:21).
10' min: Ndoye pataikė 1 baudą (18:21), Campbellas tritaškiu uždarė kėlinį (21:21).

"Coosur Real Betis" 25:54 "FC Barcelona"
1' min: Abrinesas įmetė dvitaškį (21:23), Kuričius pridėjo tritaškį (21:26).
2' min: Ndoye realizavo dvi baudas (23:26), Kuričius atsakė tolimu metimu (23:29).
3' min: Kuričius pelnė 7-ąjį tašką iš eilės (23:31), Šmitas įsmeigė tritaškį (23:34).
4' min: Šmitas pasižymėjo baudos aikštelėje (23:36).
5' min: Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (23:38).
7' min: Claveras sumetė abi baudas (23:40), Plaza užsidirbo techninę pražangą (23:41). Claveras pridėjo tritaškį (23:44), o Oriola 1 baudą (23:45).
8' min: Pustovijus pelnė du taškus (23:47).
9' min: Westermannas įmetė dvitaškį nuo lentos (23:49).
10' min: Claveras realizavo dvi baudas (23:51), Randle'as pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (25:51). Claveras tolimu metimu baigė pirmąją mačo pusę (25:54).

"Coosur Real Betis" 47:77 "FC Barcelona"
2' min: Almazanas įmetė dvi baudas (27:54), Abrinesas atsakė tolimu metimu (27:56). Jordanas pataikė dvitaškį (29:56).
3' min: Jordanas realizavo dvi baudas (31:56).
4' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (31:59), Jordanas atsakė dvitaškiu (33:59).
5' min: Mirotičius dar kartą taikliai atakavo iš toli (33:62), Westermannas įmetė iš vidutinio nuotolio (33:64). Jordanas pelnė 14-ąjį tašką (35:64).
6' min: Westermannas pataikė 1 baudą (35:65), Randle'as atsakė dvitaškiu (37:65). Calathesas įsmeigė tritaškį (37:68).
7' min: Jordanas baigė ataką dėjimu (39:68).
8' min: Abrinesas pataikė iš toli (39:71), Gasolis pridėjo dvitaškį (39:73).
9' min: Randle'as pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (41:73), Gasolis pelnė dar du taškus (41:75). Kay'us įsmeigė tritaškį (44:75).
10' min: Šmitas realizavo abi baudas (44:77), Randle'as dar kartą įsiveržė į baudos aikštelę (46:77). Ndoye įmetė 1 baudą (47:77).

"Coosur Real Betis" 58:109 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (47:79).
2' min: Spiresas įmetė 1 baudą (48:79), Bolmaro atsakė tritaškiu (48:81).
3' min: Kuričius įsmeigė tolimą metimą (48:84).
4' min: Bolmaro ir Campbellas apsikeitė tritaškiais (51:87). Abrinesas sumetė baudas (51:89), Gasolis pridėjo du taškus (51:91).
5' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (51:94), šeimininkai atsakė dviem taškais (53:94).
6' min: Gasolis pelnė du taškus, o Spiresas atsakė dviem su bauda (56:96).
7' min: Claveras pataikė dvi baudas (56:98).
8' min: Bolmaro pelnė 100-ąjį tašką (56:100).
9' min: Pustovijus realizavo abi baudas (56:102), Claveras baigė ataką dėjimu (56:104).
10' min: Oriola pridėjo tritaškį (56:107), šeimininkai pelnė du taškus, o Pstovijus taip pat (58:109).

Sevilijos "Coosur Real Betis": Jerome'as Jordanas 16, Nickas Spiresas 9, Jerome'as Randle'as, Youssou Ndoye ir TJ Campbellas 8, Yakouba Ouattara 3, Pablo Almazanas, Nickas Kay'us ir Ibrahimas Magassa 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 20, Victoras Claveras 14, Kyle'as Kuričius 12, Leandro Bolmaro 10, Nikola Mirotičius 9, Nickas Calathesas ir Pierre'as Oriola 8, Rolandas Šmitas 7, Artiomas Pustovijus ir Pau Gasolis 6, Leo Westermannas 5, Brandonas Daviesas 4 taškai;