Dešimt dienų nežaidę Jasikevičiaus auklėtiniai palaužė baskus

2021-05-20
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po 10-ies dienų pertraukos grįžo į krepšinio rungtynių ritmą.

Barselonos krepšinininkai priešpaskutinėse Ispanijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse 87:74 savo aikštėje pranoko Vitorijos "Baskonia" ekipą ir įsirašė 31-ąją pergalę.

Š.Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" šalies pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigs šeštadienį rungtynėmis Tenerifėje.

"FC Barcelona" 21:21 "Baskonia"
1' min: Sedekerskis pelnė pirmuosius taškus (0:2).
2' min: Daviesas dėjimu išlygino rezultatą (2:2), Mirotičius pridėjo tritaškį (5:2).
3' min: Massenatas atsakė tolimu metimu (5:5). Mirotičius įsmeigė antrąjį tritaškį (8:5).
4' min: Giedraitis sumetė dvi baudas (8:7).
5' min: Daviesas atsakė taip pat taikliomis baudomis (10:7), Giedraitis pelnė 4 taškus iš eilės (10:11).
6' min: Abrinesas pataikė tritaškį (13:11).
7' min: Henry realizavo tris baudas (13:14).
8' min: Gasolis pataikė iš vidutinio nuotolio (15:14), Diopas atsakė tritaškiu (15:17).
9' min: Dragičius sumetė abi baudas (15:19), Diopas pridėjo taip pat dvi baudas (15:21).
10' min: Bolmaro įmetė tolimą metimą (18:21), Mirotičius tritaškiu uždarė kėlinį (21:21).

"FC Barcelona" 41:39 "Baskonia"
1' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (23:21).
2' min: Petersas įmetė tritaškį, tuo pačiu atsakė Gasolis (26:24). Dragičius pelnė du taškus (26:26).
3' min: Bolmaro įmetė dvitaškį (28:26).
4' min: Petersas baudomis išlygino rezultatą (28:28).
5' min: Colomas realizavo dvi baudas (28:30).
6' min: Calathesas užbaigė greitą ataką (30:30), Jekiri atsakė dviem taškais (30:32).
7' min: Sedekerskis pelnė du taškus su pražanga (30:35). Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (32:35).
8' min: Jekiri atsakė tuo pačiu (32:37). Daviesas dar kartą tiksliai atakavo krepšį (35:37). Mirotičius išlygino rezultatą (37:37).
9' min: Jekiri įmetė 1 baudą (37:38), Calathesas pasižymėjo iš po krepšio (39:38).
10' min: Giedraitis bauda išlygino rezultatą (39:39). Higginsas realizavo abi baudas (41:39).

"FC Barcelona" 65:58 "Baskonia"
1' min: Henry pataikė iš vidutinio nuotolio (41:41), Abrinesas atsakė tritaškiu (44:41).
3' min: Henry įmetė dvi baudas (44:43), Bolmaro pataikė tritaškį (47:43).
4' min: Sedekerskis pelnė 4 taškus iš eilės (47:47), Higginsas atsakė tolimu metimu (50:47). Henry įmetė dvitaškį (50:49).
5' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (52:49).
6' min: Mirotičius pasižymėjo dviem taškais (54:49), Bolmaro pridėjo dvi baudas (56:49).
7' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (58:49).
8' min: Kurucs surengė greitą ataką (58:51), Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (60:51).
9' min: Giedraitis pelnė du taškus su pražanga (60:53), Hanga atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (62:53).
10' min: Colomas įsmeigė tritaškį (62:56), Giedraitis perėmęs kmauolį pelnė taškus (62:58). Kuričius pataikė iš toli (65:58).

"FC Barcelona" 87:74 "Baskonia"
1' min: Diopas sudrebino krepšį dėjimu (65:60), Bolmaro atsakė tritaškiu (68:60).
2' min: Bolmaro įsmeigė dar vieną tolimą metimą (71:60).
3' min: Sedekerskis atkovojęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (71:63), Gasolis atsakė tolimu metimu (74:63).
4' min: Jekiri pataikė iš vidutinio nuotolio (74:65).
5' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (76:65).
6' min: Šmitas pelnė du taškus su pražanga (79:65).
7' min: Bolmaro perėmęs kamuolį sudrebino krepšį dėjimu (81:65), Massenatas pelnė du taškus (81:67). Hanga pridėjo tritaškį (84:67).
8' min: Giedraitis įmetė 1 baudą (84:68), tuo pačiu atsakė Calathesas (85:68).
9' min: Giedraitis įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (85:70). Henry sumetė baudas (85:72).
10' min: Henry pridėjo dar dvi baudas (85:74), Oriola pataikė mindamas tritaškio liniją (87:74).

Barselonos "FC Barcelona": Leandro Bolmaro 18, Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11, Pau Gasolis 8, Rolandas Šmitas ir Cory Higginsas 7, Alexas Abrinesas 6, Adamas Hanga ir Nickas Calathesas 5, Kyle'as Kuričius 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;

Vitorijos "Baskonia": Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12, Tonye Jekiri ir Ilimane Diopas 7, Frantzas Massenatas, Quino Colomas ir Alecas Petersas 5, Zoranas Dragičius 4, Arturs Kurucs 2 taškai;