ŠARAS.vs.Union.Olimpija |2003.04.17|EuroLeague Top16 (16 PTS) (VIDEO)

2021-05-08
"Barcai" patekus į Eurolygos finalo ketvertą Kelne siūlome prisiminti pirmąjį Šaro žygį į geriausiųjų Europos komandų ketvertą 2003-aisiais metais.

Tuomet pagal Eurolygos formatą į finalo ketvertą patekdavo Top 16 etapo grupių nugalėtojai. Taip jau gavosi, kad "Barcai" paskutinės Top 16 etapo rungtynės namuose su Liublianos "Union Olimpija" buvo lemiamos dėl patekimo į ketvertą.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau prieš ketvirtąjį kėlinį katalonams pavyko susikrauti solidesnį pranašumą (66:56). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes "Barca" vis dar turėjo pakankamai saugią 9 taškų persvarą (75:66). Svečiai iš Slovėnijos nebuvo linkę pasiduoti ir likus žaisti 21 sekundę Iliesvkis įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnęs du taškus sumažino "Union Olimpija" deficitą iki 2 taškų (77:75). Likus žaisti 8 sekundes De la Fuente baudų metimais įtvirtino "Barcos" pergalę, kurie pateko į jų mieste vyksiantį finalo ketvertą.

Šaras lemiamose rungtynėse žaidė solidžiai. Per 27 minutes pelnė 16 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 2 rez. perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.