Š.Jasikevičius apie laisvas dienas: "Bus laikas pagalvoti apie finalo ketvertą Kelne"

2021-05-09
Barselonos krepšininkai sekmadienio popietę Sevilijoje pasiekė neįtikėtiną pergalę. "Barca" varžovus sutriuškino net 51 taško skirtumu (109:58). Šarūnas Jasikevičius po pergalės džiagėsi šiuo laimėjimu:

"Esu laimingas šia skambia pergale, bet laimėti taip rungtynės nėra lengva."

Treneris pripažino, kad nuo trečiojo kėlinio kuomet pranašumas buvo įgytas jis bandė paskirtsyti minutes galvodamas apie tai, kam reikia daugiau ar mažiau žaisti.

Artimiausias rungtynes katalonai žais gegužės 19-ąją, o laisvesnes dienas skirs pasiruošimui Eurolygos finalo ketvertui: "Dabar turėsime dvi laisvas dienas ir bus laikas pagalvoti apie finalo ketvertą Kelne" - kalbėjo Šaras.