Badalonoje pralaimėjusi "Barca" dėl vietos pusfinalyje žais lemiamas rungtynes

2021-06-04
Barselonos krepšininkams dėl vietos Ispanijos lygos pusfinalyje teks žaisti lemiamas rungtynes.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtfinalio serijos antrose rungtynėse Badalonoje 63:72 turėjo pripažinti "Joventut" ekipos pranašumą.

Serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus 1-1. Lemiamas trečiasis mačas bus žaidžiamas šeštadienį Barselonoje.

Barselonos krepšininkai šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o pataikymas nuo baudų metimo linijos siekė vos 52 procentus. Realizuoti 12 baudos metimų iš 23-ųjų bandymų.

1 kėlinys
"Joventut" 23:13 "FC Barcelona"
1' min: Ribas pelnė pirmuosius taškus (2:0), Bassas pridėjo tritaškį (5:0).
2' min: Higginsas 1 bauda atidarė "Barcos" taškų sąskaitą (5:1).
3' min: Morganas pasižymėjo iš po krepšio (7:1), Mirotičius atsakė dvitaškiu (7:3). Bassas pataikė antrąjį tolimą metimą (10:3).
4' min: Bassas pelnė du taškus (12:3).
5' min: Ribas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus ir padidino "Joventut" persvarą iki dviženklio skaičiaus (14:3). Bolmaro taip pat sėkmingai baigė ataką (14:5).
6' min: Brodziansky įsmeigė tritaškį (17:5).
7' min: Dimitrijevičius pridėjo tolimą metimą (20:5), Daviesas atsakė 1 bauda (20:6).
8' min: Ventura įmetė 1 baudą (21:6), Bolmaro atsakė 4 taškais iš eilės (21:10).
10' min: Birganderis pataikė iš vidutinio nuotolio, o Šmitas atsakė tritaškiu (23:13).

2 kėlinys
"Joventut" 31:27 "FC Barcelona"
2' min: Gasolis įsmeigė tritaškį (23:16), Brodziansky atsakė 1 bauda (24:16).
5' min: Kuričius ir Mirotičius realizavo po dvi baudas (24:20).
7' min: Daviesas įvertė du taškus (24:22), Brodziansky atsakė 1 bauda (25:22). Daviesas pelnė du taškus su pražanga (25:24).
8' min: Dimitrijevičius pasižymėjo iš po krepšio (27:24), Brodziansky pridėjo 1 baudą (28:24).
9' min: Ventura įsmeigė tolimą metimą ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (31:24). Higginsas įmetė 1 baudą (31:25).
10' min: Higginsas baigė ataką lengvu dėjimu (31:27).

3 kėlinys
"Joventut" 49:44 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (31:29).
2' min: Daviesas dėjimu išlygino rezultatą (31:31), Morganas taip pat atsakė dėjimu (33:31).
3' min: Bassas įsmeigė tritaškį (36:31), Tomičius pridėjo du taškus (38:31).
4' min: Higginsas atsakė tolimu metimu (38:34), Bolmaro įmetė 1 baudą (38:35)
5' min: Bassas pataikė 4-ąjį tritaškį (41:35), Kuričius taip pat atsakė tolimu metimu (41:38). Tomičius atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (43:38).
7' min: Daviesas buvo nubaustas technine pražanga (44:38), Birganderis pridėjo du taškus (46:38).
8' min: Hanga įmetė 1 baudą (46:39), Dimitrijevičius atsakė dviem taškais su pražanga (49:39). Bolmaro įsmeigė tolimą metimą (49:42).
9' min: Mirotičius pasižymėjo iš po krepšio (49:44).

4 kėlinys
"Joventut" 72:63 "FC Barcelona"
1' min: Lopezas-Arostegui pataikė dvi baudas (51:44).
2' min: Higginsas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (51:46), Dimitrijevičius atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (53:46). Gasolis sudrebino krepšį "alley-oop" dėjimu (53:48).
3' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (53:50)
4' min: Bassas įmetė dvitaškį (55:50), Brodziansky pridėjo dvi baudas (57:50).
5' min: Higginsas pelnė du taškus (57:52), Bassas atsakė dar vienu tritaškiu (60:52).
6' min: Mirotičius pataikė dvitaškį (60:54), Tomičius taip pat pelnė du taškus (62:54). Daviesas realizavo 1 baudą (62:55).
7' min: Tomičius užsidirbo penktąją pražangą. Bolmaro buvo nubaustas technine pražanga (63:55). Daviesas įmetė 1 baudą (63:56). Daviesas užsidirbo penktąją pražangą (63:56).
8' min: Ribas realizavo abi baudas (65:56). Higginsas pelnė du taškus (65:58), Morganas atsakė dėjimu (67:58).
9' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (67:59), Ribas atsakė dviem (69:59).
10' min: Mirotičius pelnė du taškus (69:61). Bassas pataikė 1 baudą, o Bolmaro atsakė dviem greitais taškais (70:63). Ribas taškais iš po krepšio užbaigė rungtynes (72:63).

Badalonos "Joventut": Ferranas Bassas 20, Pau Ribas 12, Nenadas Dimitrijevičius 10, Vladimiras Brodziansky 8, Conoras Morganas ir Ante Tomičius 6, Albertas Ventura ir Simonas Birganderis 4, Xabi Lopezas-Arostegui 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 13, Leandro Bolmaro 12, Brandonas Daviesas ir Nikola Mirotičius 11, Rolandas Šmitas, Pau Gasolis ir Kyle'as Kuričius 5, Adamas Hanga 1 taškas.