Gasolio ir Bolmaro vedama "Barca" pergale startavo Ispanijos lygos atkrintamosiose

2021-06-02
Barselonos krepšininkai pergale katalonijos derbyje pradėjo Ispanijos pirmenybių atkrintamąsias varžybas.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtfinalio serijos pirmose rungtynėse 84:74 savo aikštėje įveikė "Joventut" ekipą.

"Barca" ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0. Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį Badalonoje.

Eurolygos vicečempionai vertėsi be  Nicko Calatheso, o jį pakeitęs Leo Westermannas aikštėje nepasirodė.

Barselonos krepšininkus į priekį vedė jaunasis L.Bolmaro surinkęs 16 taškų ir vyriausias komandos žaidėjas P.Gasolis - 14 taškų.

"FC Barcelona" 26:18 "Joventut"
1' min: Daviesas pelnė du taškus, o Tomičius atsakė dėjimu (2:2)
2' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (5:2), Abrinesas pridėjo du taškus (7:2).
3' min: Abrinesas taikliai atakavo iš toli (10:2), Tomičius atsakė dviem taškais (10:4).
4' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (12:4).
5' min: Hanga realizavo 1 baudą, o Tomičius atsakė dviem greitais taškais (13:6). Ribas pataikė tritaškį (13:9).
6' min: Mirotičius įmetė dvi baudas (15:9), Bolmaro įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė taškus (17:9).
7' min: Bassas pelnė du taškus (17:11), Bolmaro atsakė tuo pačiu (19:11).
9' min: Bolmaro pataikė iš vidutinio nuotolio (21:11), Dimitrijevičius pataikė nuo lentos (21:12). Bolmaro pridėjo dar du taškus (23:13).
10' min: Dimitrijevičius pelnė 4-ąjį tašką iš eilės (23:15), Gasolis pasižymėjo dviem taškais su pražanga (26:15). Brodziansky įsmeigė tritaškį (26:18).

"FC Barcelona" 40:38 "Joventut"
1' min: Lopezas-Arostegui įmetė tritaškį (26:21).
2' min: Gasolis pataikė iš vidutinio nuotolio (28:21).
3' min: Dimitrijevičius atsakė dviem taškais su pražanga (28:24), Gasolis sudrebino krepšį dėjimu (30:24).
4' min: Brodziansky įmetė tritaškį su pražanga (30:28), Kuričius realizavo 1 baudą (31:28).
5' min: Tomičius pasižymėjo baudos aikštelėje (31:30).
6' min: Brodziansky baudų metimais išvedė "Joventut" į priekį (31:32). Ribas sumetė abi baudas (31:34).
7' min: Hanga užbaigė greitą "Barcos" ataką (33:34).
8' min: Bassas pelnė du taškus (33:36).
9' min: svečiai surengė dar vieną tikslią ataką (33:38), Mirotičius atsakė dviem baudomis (35:38).
10' min: Kuričius tritaškiu išlygino rezultatą (38:38), o Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę išvedė šeimininkus į priekį (40:38).

"FC Barcelona" 60:50 "Joventut"
1' min: Mirotičius įmetė dvitaškį (42:38).
2' min: Higginsas po perimto kamuolio baigė ataką dėjimu (44:38).
3' min: Morganas pataikė dvitaškį (44:40).
4' min: Higginsas pelnė du taškus su pražanga (47:40), Mirotičius įmetė 1 baudą (48:42).
5' min: Tomičius pelnė taškus baudos aikštelėje, o Bolmaro atsakė tritaškiu (51:44).
6' min: Tomičius pelnė 14-ąjį tašką (51:46), Daviesas atsakė tolimu metimu (54:46).
7' min: Mirotičius įmušė kamuolį į krepšį (56:46).
9' min: Mirotičius pridėjo dvi baudas (58:46), Ribas atsakė dvitaškiu (58:48). Dimitrijevičius įmetė 1 baudą (58:49).
10' min: svečiai pataikė 1 baudą (58:50), Šmitas atsakė dviem baudomis (60:50).

"FC Barcelona" 84:74 "Joventut"
1' min: Dimitrijevičius pasižymėjo iš po krepšio (60:52), Gasolis baigė ataką galingu dėjimu (62:52).
2' min: Šmitas įmetė 1 baudą (63:52).
3' min: vėliau latvis įsmeigė tritaškį (66:52), Tomičius atsakė dviem taškais (66:54). Kuričius realizavo 1 baudą, o Gasolis dvi (69:54).
4' min: Gasolis pridėjo 1/3 baudą (70:54), Tomičius įvertė du taškus (70:56).
5' min: Tomičius realizavo 1 baudą (70:57), Bolmaro atsakė tolimu metimu (73:57). Dimitrijevičius pataikė iš vidutinio nuotolio (73:59).
6' min: Ribas sumetė abi baudas (73:61), Higginsas pelnė du taškus iš po krepšio (75:61). Dimitrijevičius atsakė dviem taškais (75:63).
7' min: Gasolis pelnė 14-ąjį tašką (77:63), Brodziansky atsakė tritaškiu (77:66), Bolmaro įmetė dvitaškį (79:66).
8' min: svečiai įmetė dvi baudas (79:68).
9' min: Ribas pataikė iš vidutinio nuotolio (79:70), Šmitas atsakė tritaškiu (82:70).
10' min: Šmitas sudrebino krepšį dėjimu (84:72), Brodziansky pataikė dvi baudas (84:74).

Barselonos "FC Barcelona": Leandro Bolmaro 16, Pau Gasolis 14, Cory Higginsas 12, Nikola Mirotičius ir Rolandas Šmitas 11, Brandonas Daviesas 7, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 5, Adamas Hanga 3 taškai;

Badalonos "Joventut": Ante Tomičius 17, Dimitrijevičius ir Brodziansky 16, Pau Ribas 11, Xabi Lopezas-Arostegui 6, Ferranas Bassas 4, Conoras Morganas ir Simonas Birganderis 2 taškai;