Sirgalių palaikymo sulaukusi "Barca" žengė į pusfinalį

2021-06-05
Barselonos krepšininkai palaikomi savų sirgalių laimėjo lemiamas rungtynes ir iškopė į Ispanijos lygos pusfinalį.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai trečiose serijos rungtynėse Barselonoje 94:73 sutriuškino Badalonos "Joventut" komandą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių 2-1.

Po ilgos pertraukos į rungtynes sugrįžo ir sirgaliai. Rungtynes buvo leista stebėti tūkstančiui aistruolių.

Pusfinalyje "Barca" susitiks su Tenerifės "Lenovo" krepšininkais. Pirmasis serijos mačas iki dviejų pergalių bus žaidžiamas pirmadienį katalonijoje.

"FC Barcelona" 25:21 "Joventut"
1' min: Higginsas pelnė pirmuosius taškus (2:0), Tomičius atsakė tritaškiu (2:3). Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (4:3).
2' min: Tomičius pridėjo 1 baudą (4:4), Abrinesas atsakė tolimu metimu (7:4).
3' min: Morganas už baigė greitą ataką (7:6).
4' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (10:6), Abrinesas baigė ataką dėjimu (12:6).
5' min: Bassas pelnė du taškus (12:8), Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (14:8).
7' min: Dimitrijevičius įmetė dvitaškį (14:10).
8' min: Ventura pasižymėjo iš po krepšio (14:12), Kuričius atsakė tuo pačiu (16:12). Brodziansky pelnė du taškus (16:14). Varžovai neleistinai numušė kamuolį nuo lanko (18:14).
9' min: Dimitrijevičius pridėjo dar du taškus (18:16), Calathesas atsakė tuo pačiu (20:16). Dimitrijevičius realizavo dvi baudas (20:18).
10' min: Gasolis pelnė du taškus su pražanga (23:18), Brodziansky atsakė tolimu metimu (23:21). Gasolis baigė ataką galingu "alley-oop" dėjimu (25:21).

"FC Barcelona" 45:38 "Joventut"
1' min: Brodziansky sumetė abi baudas (25:23), Gasolis dar kartą sudrebino krepšį (27:23), Birganderis taip pat baigė ataką dėjimu (27:25)
2' min: Gasolis pridėjo dar du taškus (29:25), Kuričius įsmeigė tritaškį (32:25).
3' min: Brodziansky pelnė du taškus (32:27), Ribas užbaigė greitą ataką (32:29). Svečiai pelnė dar du taškus (32:31).
5' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (34:31).
6' min: Daviesas pelnė pirmuosius savo taškus (36:31).
8' min: Gasolis baigė ataką dviem taškais su pražanga (39:31), Tomičius atsakė dviem taškais (39:33).
9' min: Tomičius įmetė 1 baudą (39:34), Higginsas atsakė dviem baudomis (41:34).
10' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (43:34), Brodziansky sumetė abi baudas (43:36). Higginsas įmetė dar vieną dvitaškį (45:36), Tomičius atsakė tuo pačiu (45:38).

"FC Barcelona" 82:52 "Joventut"
1' min: Daviesas įmetė dvi baudas (47:38).
2' min: Daviesas perėmęs kamuolį baigė greitą ataką dėjimu (49:38), Lopezas-Arostegui sumetė baudas (49:40).
3' min: Tomičius pasižymėjo iš po krepšio (49:42), Kuričius atsakė tritaškiu (52:42).
4' min: Tomičius baigė ataką dėjimu (52:44), Daviesas atsakė dviem taškais (54:44), vėliau pridėjo tritaškį (57:44).
5' min: Daviesas sudrebino krepšį dėjimu (56:44), Kuričius pataikė iš toli (62:44).
6' min: Tomičius pasižymėjo iš po krepšio, tačiau Kuričius įleido dar vieną tritaškį (65:46). Tomičius pelnė dar du taškus (65:48).
7' min: Ribas pataikė iš po krepšio (65:50), Calathesas ir Kuričius atsakė tritaškiais (71:50)
8' min: Dimitrijevičius pelnė du taškus (74:52), Kuričius atsakė šeštuoju tritaškiu (74:52). Bolmaro realizavo dvi baudas (76:52).
9' min: Bolmaro pataikė iš vidutinio nuotolio (78:52).
10' min: Abrinesas realizavo abi baudas (80:52), Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (82:52).

"FC Barcelona" 94:73 "Joventut"
1' min: Ribas pataikė iš vidutinio nuotolio (82:54).
2' min: Bolmaro ir Birganderis apsikeitė tiksliomis atakomis (84:56).
3' min: Birganderis pelnė du taškus su pražanga (84:59).
4' min: Bassas įmetė tritaškį (84:62), Ribas pelnė taškus iš po krepšio (84:64). Bassas pridėjo dar vieną tolimą metimą (84:67).
5' min: Bolmaro atsakė tolimu metimu (87:67).
7' min: Ventura pataikė iš toli (87:70).
8' min: Hanga pataisė Oriolos metimą (89:70)
9' min: Šmitas užbaigė greitą ataką (91:70), svečiai įmetė baudą (91:71).
10' min: Šmitas pataikė iš toli (94:71), Parra atsakė taškais su bauda (94:73).

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 22, Pau Gasolis 14, Brandonas Daviesas 13, Cory Higginsas 10, Leandro Bolmaro 9, Alexas Abrinesas ir Rolandas Šmitas 7, Nikola Mirotičius ir Nickas Calathesas 5, Adamas Hanga 2 taškai;

Badalonos "Joventut": Ante Tomičius 17, Vladimiras Brodziansky 11, Nenadas Dimitrijevičius 10, Pau Ribas ir Ferranas Bassas 8, Simonas Birganderis 7, Albertas Ventura 5, Joelis Parras 3, Conoras Morganas ir Xabi Lopezas-Arostegui 2 taškai;