Tenerifėje pralaimėjusi "Barca" savo likimą Ispanijos pusfinalyje spręs lemiamose rungtynėse

2021-06-10
Barselonos krepšininkams dėl patekimo į Ispanijos lygos finalą teks žaisti lemiamas rungtynes.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Tenerifėje 68:80 nusileido "Lenovo" ekipai, kuri išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Lemiamos trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šį penktadienį Barselonoje.

"Lenovo" 15:19 "FC Barcelona"
3' min: Shermadini įmetė 1 baudą (1:0), Cavanaughas pataikė užmindamas tritaškio liniją (3:0).
4' min: Daviesas baudų metimais atidarė katalonų taškų sąskaitą (3:2).
6' min: Gasolis realizavo abi baudas (3:4), Abrinesas užbaigė greitą ataką (3:6), Huertas atsakė dvitaškiu (5:6). Higginsas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (5:8).
7' min: Huertas pataikė dvi baudas (7:8).
8' min: Gasolis pridėjo dar dvi baudas (7:10), Huertas atsakė dvitaškiu (9:10), Hanga įsmeigė tritaškį (9:13).
9' min: Huertas pelnė dar du taškus (11:13), Hanga pasižymėjo iš po krepšio (11:15). Huertas įmetė dvi baudas (13:15). Gasolis pelnė 6-ąjį tašką (13:17).
10' min: Rodriguezas baigė ataką dėjimu (15:17), Calathesas pelnė du taškus (15:19).

"Lenovo" 38:35 "FC Barcelona"
1' min: Doornekampas įsmeigė tritaškį (18:19), Shermadini persvėrė rezultatą (20:19).
2' min: Kuričius pataikė dvitaškį (20:21), o vėliau pridėjo tritaškį su pražanga (20:25).
3' min: Huertas įmetė iš toli (23:25).
4' min: Shermadini pelnė du taškus su pražanga (26:25), Calathesas atsakė dviem taškais (26:27).
5' min: Shermadini dar kartą baigė ataką dviem taškais su pražanga (29:27), Guerra pridėjo du taškus (31:27). Daviesas realizavo dvi baudas (31:29).
6' min: Guerra pelnė dar du taškus (33:29), Higginsas atsakė baudomis (33:31).
7' min: Jenkinsas įsmeigė tritaškį (36:31), Higginsas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (36:33).
8' min: Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (36:35).
10' min: Cavanaughas dviem taškais užbaigė pirmąją rungtynių pusę (38:35).

"Lenovo" 58:55 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas sumetė dvi baudas (38:37), Shermadini atsakė dviem taškais (40:37).
3' min: Huertas įmetė dvitaškį (42:37).
4' min: Shermadini realizavo dvi baudas (44:37), Cavanaughas užbaigė greitą ataką (46:37). Doornekampas pridėjo tritaškį (49:37), Higginsas atsakė baudomis (49:39).
5' min: Shermadini pasižymėjo iš po krepšio (51:39), Gasolis pelnė du tšakus (51:41).
6' min: Mirotičius baudomis pelnė pirmuosius savo taškus (51:43), Shermadini atsakė dviem taškais (53:43). Gasolis ir Huertas apsikeitė tiksliomis atakomis (55:45).
7' min: Bolmaro pataikė iš vidutinio nuotolio (55:47), Gasolis pridėjo tritaškį (55:50). Huertas pataikė iš vidutinio nuotolio (57:50).
8' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (57:53).
9' min: Gasolis pelnė dar du taškus (57:55).
10' min: Sulejmanovičius pataikė 1 baudą (58:55).

"Lenovo" 80:68 "FC Barcelona"
1' min: Shermadini pelnė du taškus po Huerto pakabinto kamuolio (60:55), Huertas vėliau pats pridėjo du taškus (62:55).
3' min: Fitipaldo realizavo abi baudas (64:55), Salinas atsakė tolimu metimu (67:55).
5' min: Cavanaughas pataikė dvi baudas (69:55).
6' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (69:57).
7' min: Daviesas baigė ataką dėjimu (69:59), Mirotičius pridėjo dvi baudas (69:61).
8' min: Daviesas dar kartą taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (69:63).
9' min: Shermadini atsakė dviem taškais (71:63), Cavanaughas pelnė du taškus su pražanga (73:63). Daviesas pelnė dar du taškus (73:65).
10' min: Huertas įsmeigė tritaškį (76:65), tuo pačiu atsakė Mirotičius (76:68). Huertas pridėjo dar dvi baudas (78:68). Salinas dvitaškiu baigė rungtynes (80:68).

Tenerifės "Lenovo": Marcelinho Huertas 26, Giorgi Shermadini 21, Tyleris Cavanaughas 10, Aaronas Doornekampas 6, Sasu Salinas 5, Franas Guerra 4, Charlesas Jenkinsas 3, Bruno Fitipaldo ir Sergio Rodriguezas 2, Emiras Sulejmanovičius 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Pau Gasolis 15, Brandonas Daviesas ir Cory Higginsas 12, Nikola Mirotičius 10, Kyle'as Kuričius 6, Adamas Hanga 5, Nickas Calathesas 4, Leandro Bolmaro ir Alexas Abrinesas 2 taškai;