Tritaškiais prapliupusi "Barca" pusfinalio starte nepaliko vilčių Tenerifės krepšininkams

2021-06-08
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda įtikinama pergale startavo Ispanijos lygos pusfinalio serijoje.

Katalonai pirmosiose serijos rungtynėse Barselonoje 112:69 sutriuškino Tenerifės "Lenovo" krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pamatus pergalei "Barca" padėjo trečiajame kėlinyje , kuomet tikslą pasiekė 7 tritaškiai iš 8 bandymų. Antroje rungtynių pusėje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iš viso pataikė 13 tolimų metimų iš 17-os pataikytų.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas trečiadienį Tenerifėje.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 18:18 "Lenovo"
2' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
3' min: Jenkinsas įsmeigė tritaškį (2:3), tuo pačiu atsakė Calathesas (5:3).
4' min: Shermadini pelnė du taškus su pražanga (5:5), Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (7:5).
5' min: Cavanaughas pasižymėjo iš po krepšio (7:7), Calathesas įmetė 1 baudą (8:7). Fitipaldo įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (8:9), Mirotičius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (10:9).
6' min: Doornekampas pataikė užmindamas tritaškio liniją (10:11).
7' min: Mirotičius pataikė dar vieną dvitaškį (12:11), tuo pačiu atsakė Fitipaldo (12:13).
8' min: Mirotičius pelnė 6-ąjį tašką (14:13).
9' min: Guerra pataikė iš toli (14:16), Mirotičius realizavo abi baudas (16:16).
10' min: Bolmaro pataikė iš vidutinio nuotolio (18:16), varžovai atsakė metimu iš po krepšio (18:18).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 43:36 "Lenovo"
1' min: Gasolis realizavo abi baudas (20:18), Šmitas pridėjo du taškus (22:18).
2' min: Salinas pataikė iš vidutinio nuotolio (22:20), Gasolis atsakė tuo pačiu (24:20).
3' min: Salinas įmetė dvitaškį (24:22), Hanga atsakė tritaškiu (27:22).
5' min: Shermadini sumetė abi baudas (27:24), Kuričius atsakė tolimu metimu (30:24).
6' min: Shermadini baigė ataką "alley-oop" dėjimu (30:26), Kuričius atsakė dviem taškais (32:26). Doornekampas įsmeigė tritaškį (32:28)
7' min: Doornekampas dar kartą taikliai atakavo iš toli ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (32:31). Shermadini baudų metimais išvedė Tenerifės komandą į priekį (32:33).
8' min: Mirotičius įmetė dvi baudas (34:33).
9' min: Fitipaldo realizavo 1 baudą (34:34), Kuričius atsakė tritaškiu (37:34).
10' min: Mirotičius atsikovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (39:34). Gasolis sumetė abi baudas (41:34). Huertas pelnė du taškus (41:36), o Hanga baudomis uždarė pirmąją mačo pusę (43:36).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 83:54 "Lenovo"
1' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį ir padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus(46:36), Gasolis taip pat pridėjo tolimą metimą (49:36).
2' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (50:36), Huertas atsakė dvitaškiu (51:38). Gasolis dar kartą taikliai atakavo iš trijų taškų zonos (54:38).
3' min: Calathesas pelnė du taškus (56:38), Guerra realizavo abi baudas (56:40).
4' min: abi komandos apsikeitė tiksliomis atakomis (58:42), Kuričius sudrebino krepšį dėjimu (60:42). Doornekampas pelnė du taškus (60:44).
5' min: Mirotičius pataikė sudėtingą tritaškį (63:44), Guerra sumetė baudas (63:46).
6' min: Šmitas pridėjo tritaškį (66:46), Guerra atsakė dviem taškais su pražanga (66:49). Bolmaro pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (68:49).
7' min: Bolmaro ir Šmitas pridėjo po tolimą metimą (73:49).
8' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (75:51), Bolmaro atsakė tolimu metimu (78:51).
9' min: Kuričius įmetė trečiąjį tritaškį (81:51).
10' min: Abrinesas pelnė du taškus (83:51), Jenkinsas metimu iš vidurio aikštės užbaigė kėlinį (83:54).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 112:69 "Lenovo"
3' min: Abrinesas pataikė tritaškį (86:54), Daviesas pridėjo tolimą metimą (89:54).
4' min: Huertas pelnė du taškus (89:56), vėliau brazilas buvo nubaustas nesportine pražanga (90:56). Abrinesas pataikė dvi baudas (92:56), Huertas atsakė dviem taškais (92:58).
5' min: Abrinesas ir Bolmaro įsmeigė po tritaškį (98:58).
6' min: Abrinesas dar kartą taikliai atakavo iš toli (101:58), Cavanaughas atsakė dviem taškais (101:60).
7' min: Westermannas sumetė baudas (103:60), varžovai atsakė 1 bauda (103:61)
8' min: Huertas pridėjo du taškus svečiams (103:63), Šmitas atsakė tuo pačiu (105:63). Rodriguezas realizavo abi baudas (105:65)
9' min: Cavanaughas pataikė dvi baudas (105:67)
10' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (108:67), Rodriguezas pataikė dvi baudas, o Oriola atsakė dviem taškais (110:69). Daviesas realizavo dvi baudas (112:69).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 21, Leandro Bolmaro 17, Kyle'as Kuričius ir Alexas Abrinesas 13, Pau Gasolis 11, Rolandas Šmitas 10, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas 8, Adamas Hanga 5, Cory Higginsas, Leo Westermannas ir Pierre'as Oriola 2 taškai;

Tenerifės "Lenovo": Franas Guerra 14, Marcelinho Huertas 12, Giorgi Shermadini 8, Aaronas Doornekampas 7, Charlesas Jenkinsas, Tyleris Cavanaughas ir Sasu Salinas 6, Bruno Fitipaldo ir Sergio Rodriguezas 5 taškai;