Apie mus

SARUNAS13LT savo veiklą pradėjo 2009-ųjų metų liepos 10-ąją dieną.Tai ne pelno siekiantis tinklapis. Viskas daroma iš idėjos, bei širdies.

Galime pasidžiaugti, kad per daugiau nei septynerius gyvavimo metus blogą aplankė jau daugiau, nei pusė milijono lankytojų.

Su mumis galite susisiekti:
el. paštu: sarunas13lt@yahoo.com
Facebook: www.facebook.com/SARUNAS13LT


                        -------[̲̅S][̲̅A][̲̅R][̲̅U][̲̅N][̲̅A][̲̅S][̲̅1][̲̅3][̲̅L][̲̅T]-------


Trispalvės Keliu


2012-aisiais metais Šarūnui Jasikevičiui baigus karjerą nacionalinėje šalies rinktinėje SARUNAS13LT pristatė pusvalandžio trukmės filmą - "Trispalvės Keliu".

Šarūnas Jasikevičius - itin iškili asmenybė auksinėmis raidėmis įsirašiusi savo pavardę į Lietuvos krepšinio istoriją. Pergalės su jaunimo rinktinėmis ir titulai su vyrų komanda - tai beveik dvidešimt metų trunkanti pasaka kuri įamžinta filme. Karjerą šalies rinktinėje pabaigus Šarūnui Marčiulioniui buvo baiminamasi: ar Lietuva atras dar vieną stebuklus išdarinėjantį atakų organizatorių? Ilgai ieškoti nereikėjo, Šarą pakeitė Šaras, o rinktinės pergalių kraitis darėsi vis gausesnis. Š.Jasikevičius padėjo iškovoti Sidnėjaus olimpinę bronzą, buvo pagrindinis pergalės kalvis prieš galingąją Jungtinių Valstijų komandą, demonstruodamas tiesiog neįtikėtiną žaidimą atvedė Lietuvą į Europos viršūnę Švedijoje bei puikiai generuodamas rinktinę padėjo jai užkopti ant pakylos Senojo žemyno pirmenybėse Ispanijoje. Visą tai ir dar daugybę įspūdingų Šaro žaidimo epizodų galima išvysti filme - "Trispalvės keliu".

2012-ųjų spalio 18 dieną Vilniuje po Eurolygos rungtynių tarp "Lietuvos ryto" ir Barselonos "FC Barcelona Regal" komandų šis filmas buvo įteiktas pačiam krepšininkui.