NAUJIENOS
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (turėjo įvykti 2020.03.14).
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.

"Panathinaikos" pralaimėjo Graikijos taurės finalą

2010-02-20
Ką tik baigėsi Graikijos taurės finalas ir kaip bebūtų gaila jame po gana ilgos pertraukos triumfavo Pirėjaus "Olympiacos" klubas. Rungtynės buvo atkaklios iki pat rungtynių pabaigos, bet pasivyti varžovų Atėnų "Panathinaikos" nepavyko rungtynės baigėsi rezultatu 68-64.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido kiek daugiau nei 3 minutes per jas surinko 2 taškus (2/2 baudos).