NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeltos trečiadienį (2020.11.18) turėjusios vykti Eurolygos 9-ojo turo rungtynės tarp "Barcos" ir "Olympiacos" (nauja data 2020.12.08).

Ž.Ilgauskas: "Šarūnas nepaprastas draugas" (VIDEO)

2011-05-03
Žydrūną Ilgauską ir Šarūną Jasikevičių sieja ypatinga draugystė. Abu lietuviai vaikystėje kartu lankė krepšinio treniruotes, o vėliau žaidė Žalgirio antrojoje komandoje. Tačiau tada jų keliai išsiskyrė Žydrūnas Ilgauskas patraukė į NBA, o Šarūnas Jasikevičius į NCAA, vėliau baigęs Merilendo Universitetą lietuvis nebuvo pašauktas NBA naujokų biržoje ir grįžo žaisti į gimtinę. Lietuvių keliai aikštelėje susikirto 2005-2007 metais kada Šarūnas Jasikevičius žaidė NBA lygoje, tačiau judviejų svajonei kartu žaisti už Lietuvos rinktinę atrodo nebuvo lemta išsipildyti.

1996 metais NBA naujokų biržoje Žydrūną Ilgauską 20 numeriu pašaukė Klyvlendo "Cavaliers" komanda. Didžiulius sentimentus Klyvlendui jaučiantis Žydrūnas Ilgauskas praeitą vasarą paliko šią valstiją ir persikėlė į Majamio "Heat" komandą su tikslu laimėti NBA čempiono žiedą. Šiuo metu "Heat" klubas žaidžia Rytų konferencijos pusfinalyje prieš Bostono "Celtics" ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 1:0. Duodamas interviu rubrikai "Inside the Heat" Žydrūnas Ilgauskas kalbėjo apie savo žingsnius Lietuvos nacionalinėje rinktinėje, Arvydo Sabonio sugebėjimus krepšinyje, praleistus metus "Cavaliers" komandoje ir patirtas kojos traumas. Kalbėdamas  apie savo draugą Šarūną Jasikevičių lietuvis negailėjo gražių žodžių: "Mes kartu pradėjome treniruotis, pirmiausia jis man yra tikras draugas, o krepšinis mūsų santykius tik sustiprina, jis nepaprastas draugas".

Žydrūno Ilgausko interviu:

0 comments:

Rašyti komentarą