NAUJIENOS
* LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Eurolygos rungtynės sustabdytos mažiausiai iki balandžio 11-osios dienos.
* "Žalgirio" žaidėjams ir treneriams leidžiama palikti komandą iki Eurolygos sezono atnaujinimo.
* Rytoj (kovo 14d.) turėjęs vykti pokalbis su Šaru "Žalgirio" arenoje nukeltas į gegužės mėnesį.

Š.Jasikevičius prieš 7 metus NBA žvaigždžių dienoje Hiustone (VIDEO)

2013-02-16
Šį savaitgalį NBA krepšinio lygą drebina visų žvaigdžių diena. Ryškiausi pasaulio krepšininkai susirinko į Hiustoną kur įvairiose rungtyse išsiaiškins geriausiųjų vardus.

Prieš 7 metus Hiustone taip pat vyko NBA "Žvaigždių diena", kurioje dalyvavo ir Šarūnas Jasikevičius. Indianos "Pacers" lietuvis buvo išrinktas į naujokų komandą rungtynėms prieš antramečius.

Įžaidėjas per 13 minučių pelnė 3 taškus (1/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, tačiau naujokai pralaimėjo rungtynes 96-106.

NBA žvaigždžių savaitgalyje yra dalyvavę tik 3 Lietuvos krepšininkai - Arvydas Sabonis (1996), Žydrūnas Ilgauskas (1998, 2003 ir 2005) ir Šarūnas Jasikevičius (2006). Visi trys žaidėjai dalyvavo naujokų ir antramečių rungtynėse ir vienintelis Ž.Ilgauskas 2003 ir 2005 metais buvo išrinktas į pagrindinę "Rytų" komandos sudėtį.

Tiesa NBA žvaigždžių dienoje yra dalyvavęs ir Rimas Kurtinaitis, kuris iki šiol yra vienintelis krepšininkas nežaidęs stipriausioje Pasaulio lygoje, bet dalyvavęs 1989 metais NBA tritaškių konkurse.


0 comments:

Rašyti komentarą