*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Bulls |2007.02.09| (VIDEO)

2015-02-07
2006/2007 metų NBA reguliarusis sezonas. Šarūnas Jasikevičius po sužaisto rezultatyviausio mačo NBA karjeroje ruošėsi dvikovai su Čikagos "Bulls" ekipa.

"Warriors" krepšininkai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo likviduoti dviženklį deficitą, bei išplėšti pratęsimą. Per papildomą laiką Š.Jasikevičiaus ekipa 123-121 palaužė svečių iš Čikagos pasipriešinimą.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo "Warriors" krepšininkams. A.Harrigtono vedami šeimininkai išsiveržė į priekį 9-2. Įpusėjus kėliniui po K.Hinricho dvitaškio rezultatas tapo lygus (19-19). Kėlinį dviem taikliais baudų metimais užbaigė Š.Jasikevičius (35-30).

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Ketvirtčio vidurį sėkmingiau sužaidusi "Warriors" komanda atitrūko nuo savo varžovų 9 taškų skirtumu (53-44). Kėlinio pabaigoje Čikagos krepšininkai ištirpdė turėtą deficitą (64-61).

Trečiajame kėlinyje "Bulls" ekipa po K.Hinricho tritaškio pirmą kartą išsiveržė į priekį (66-68). Įpusėjus kėliniui svečių persvara išaugo iki dviženklio skaičiaus (68-78). Trečiasis kėlinys baigėsi "Warriors" krepšininkams atsiliekant 14 taškų skirtumu (79-93).

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo tritaškių lietumi, porą tolimų metimų pataikė ir Š.Jasikevičius, o deficitas ištirpo iki 3 taškų (95-92). Baigiant įpusėti kėliniui priekyje vėl buvo "Warriors" krepšininkai (101-99). Atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti daugiau nei minutę M.Pietrusas tritaškiu dar kartą išvedė šeimininkus į priekį (112-110). P.Brown'as išlygino rezultatą, o desperatiškas A.Harringtono metimas iš vidurio aikštės tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu keturis kartus keitėsi pirmaujanti komanda. Likus žaisti 10 sekundžių "Warriors" ekipa pirmavo vienu tašku, o Š.Jasikevičius stojo mesti baudos metimų. Lietuvis pataikė vieną baudą, tačiau lemiamas varžovų metimas skriejo pro šalį ir pergalę 123-121 šventė "Warriors".

Šarūnas Jasikevičius per 19 minučių pelnė 9 taškus (0/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 1 sykį pažeidė taisykles.