"Žalgiris"pradėjo pasiruošimą sezonui (VIDEO)

2016-08-27
Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda oficialiai pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Nors dauguma krepšininkų, prižiūrimi fizinio rengimo trenerių, darbavosi jau kelias savaites, šeštadienį į treniruotę juos jau sušaukė vyriausiasis ekipos treneris Šarūnas Jasikevičius.

Tiesa, iki antradienio žalgiriečiai ir toliau tęs vien fizinio parengimo pratybas, kuriose didžiausias darbas tenka treneriams Justinui Grainiui ir Nerijui Navickui.

„Artimiausiomis dienomis koncentruosimės į traumų prevenciją ir fizinio pasiruošimo treniruotes. Treniruotės bus atliekamos su fizinio pasirengimo treneriais ir pagrindinė užduotis yra gerinti žaidėjų kondiciją ir daryti viską, kad sezono metu būtų kuo mažiau traumų“, – teigė Š.Jasikevičius.

Kol prie „Žalgirio“ neprisijungė olimpinėse žaidynėse rungtyniavę krepšininkai, treniruotėse kartu darbuojasi tiek pagrindinės ekipos, tiek jaunimo komandos žaidėjai.

„Olimpinėse žaidynėse žaidę krepšininkai prisijungs rugsėjo 1-2 dienomis. Jie dirbs kažkiek kartu, kažkiek atskirai. Atsižvelgsime į krepšininkų fizinę būklę ir vėlgi traumų prevenciją. Jie yra sužaidę daug rungtynių, tad stengsimės prižiūrėti varžybinį krūvį bei kreipti dėmesį į jų savijautą, atsistatymą ir fizinį pasiruošimą sezonui“, – pridūrė Š.Jasikevičius.

Vyriausiasis Lietuvos čempionų strategas buvo patenkintas vasaros darbais komplektuojant ekipos sudėtį.

„Manau, pagal mūsų galimybes padarėme neblogą darbą. „Ant popieriaus“ komanda yra kitokia nei praėjusiame sezone. Komanda turėtų būti truputį daugiau pataikanti, truputį greitesnė, truputį su geresniu krepšinio suvokimu. Subūrėme neblogą sudėtį, o kaip seksis viską parodys laikas. Universalumas gali būti vienas pagrindinių mūsų ginklų. Rungtynių metu galėsime keisti taktikas ir žaisti skirtingais penketais – ir mažesniu, ir aukštesniu, nes turime žaidėjų, galinčių žaisti keliose pozicijose“, – aiškino Š.Jasikevičius.

Rugsėjo viduryje žalgiriečiai savaitei persikels į Kaorlės miestą Italijoje, kur pratęs treniruočių stovyklą ir rungtyniaus draugiškame keturių komandų turnyre.

Pirmą kartą ant „Žalgirio“ arenos parketo oficialiose rungtynėse kauniečiai žengs rugsėjo 24 d. Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse su Utenos „Juventus“. Prieš tai pirmąjį sezono mačą žalgiriečiai rugsėjo 22 d. sužais Panevėžyje.

Šaltinis: zalgiris.lt

0 comments:

Rašyti komentarą