Pirmoji Eurolygos pergalė Kaune: žalgiriečiai palaužė Milano krepšininkus

2018-11-29
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo ilgai lauką pirmąją Eurolygos pergalę namų arenoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 10-ojo turo rungtynėse stebint daugiau, nei 13 tūkst. žiūrovų 83:78 palaužė Milano "AX Armani Exchange Olimpia" komandą.

Kauniečiai puikiai sužaidė antrąjį rungtynių kėlinį, kurį laimėjo 22:8 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 9 taškų persvarą (40:31).

Sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinyje po A.Gudaičio taškų komandas skyrė tik 1 taškas (69:68). Vis dėlto Lietuvos čempionai neatidavė persvaros varžovams iki pat mačo pabaigos.

Kitą savaitę žalgiriečiai savo aikštėje priims Pirėjo "Olympiacos" krepšininkus.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 27, Nate'as Woltersas 11, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 8, Thomas Walkupas, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Artūras Milaknis 6, Derrickas Waltonas 2 taškai;

Milano "AX Armani Exchange Olimpia": Mike'as Jamesas 17, Artūras Gudaitis 16, Vladimiras Micovas ir Mindaugas Kuzminskas 14, Dairis Bertans 6, Andrea Cinciarini ir Jeffas Brooksas 4, Kalebas Tarczewskis 3 taškai;