"Žalgiris" antrą kartą įveikė vilniečius

2018-12-09
Kauno "Žalgirio" krepšininkai antrą kartą šį sezoną įveikė savo principinį varžovą iš Vilniaus.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami šalies čempionai savo aikštėje 95:86 įveikė sostinės "Ryto" komandą.

Žalgiriečiai šiame mače nė karto neleido savo varžovams pirmauti, o puikiai sužaistas trečiasis kėlinys (30:16) padėjo tvirtus pamatus pergalei.

Likus žaisti pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje vilniečiai sumažino deficitą iki 8 taškų (87:79), tačiau kauniečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Kitą savaitę "Žalgiris" Lietuvos krepšinio lygos rungtynes žais Kėdainiuose.

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 15, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 14, Artūras Milaknis 11, Leo Westermannas 9, Thomas Walkupas 8, Derrickas Waltonas ir Nate'as Woltersas 7, Laurynas Birutis 6, Rokas Jokubaitis 4 taškai;

Vilniaus "Rytas": Dominique'as Suttonas 25, Eimantas Bendžius 20, Dennisas Seeley 14, Rokas Stipčevičius 11, Mindaugas Girdžiūnas 5, Deividas Sirvydis ir Martynas Echodas 4, Arnas Butkevičius 3 taškai;