"Žalgiris" užtikrintai susitvarkė su vilniečiais

2019-03-10
Kauno "Žalgirio" krepšininkai su kaupu atsirevanšavo vilniečiams už nesėkmę Karaliaus Mindaugo taurės finale.

Lietuvos čempionai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus sostinėje 85:59 užtikrintai įveikė "Ryto" komandą.

Kauniečiai antrojo kėlinio antroje pusėje pradėjo tolti nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidžią 11 taškų persvarą (31:42). Antroje mačo pusėje toliau dominavo svečiai ir įpusėjus trečiajam kėliniui po L.Westermanno tritaškio persvara išaugo iki 21 taško (35:56). Kėlinio pabaigoje vilniečių deficitas tapo 26 taškai (37:63).

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai išsaugijo pranašumą, bei iškovojo trečiąją pergalę prieš vilniečius Lietuvos krepšinio lygoje 85:59.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvi namų rungtynės. Ketvirtadienį Eurolygos mačas su Miuncheno "FC Bayern", o šeštadienį Kauno sporto halėje akistata su Pasvalio "Pieno žvaigždėmis".

Vilniaus "Rytas": Artsiomas Parakhouskis 17, Mindaugas Girdžiūnas 9, Roko Stipcevičius 7, Deividas Sirvydis 6, Arnas Butkevičius 5, Margiris Normantas, Martynas Echodas ir Eimantas Bendžius 4, DJ. Seeley 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Thomas Walkupas 21, Marius Grigonis 16, Brandonas Daviesas 15, Leo Westermannas 14, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5, Rokas Jokubaitis 4, Deonas Thompsonas ir Aaronas White'as 2 taškai;