Antrą trilerį išgyvenę žalgiriečiai iškovojo pirmąją pergalę Turkijoje

2019-09-12
Kauno "Žalgirio" krepšininkai antrąją "Gloria Cup" turnyro dieną išgyveno dar vieną trilerį iki paskutinių sekundžių.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrose rungtynėse Turkijoje 71:70 palaužė Stambulo "Galatasaray" komandą ir pasiekė pirmąją pergalę turnyre.

Po pirmosios mačo pusės rezultatas buvo lygus 39:39. Po ilgosios pertraukos kauniečiai įgijo dviženklę persvarą (57:46), tačiau rungtynių pabaigoje turkai atgaivino intrigą, bet pergale džiaugėsi lietuviai.

Vakar Lietuvos čempionai po pratęsimo 98:100 turėjo pripažinti "Anadolu Efes" klubo pranašumą.

Rytoj bus sužaisti du paskutiniai grupių etapo mačai po kurių paaiškės "Žalgirio" užiimta vieta grupėje, bei varžovas sekmadienį finalinėje turnyro dienoje.

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 23, Thomas Walkupas 12, Martinas Gebenas 10, Karolis Lukošiūnas, Artūras Milaknis ir Rokas Jokubaitis 8, Lukas Uleckas 3, Alexas Perezas 2, Nigelis Hayesas 1 taškas;

Stambulo "Galatasaray": Gregas Whittingtonas 16, Aaronas Harrisonas ir Caneras Erdenizas 12, Zach Auguste'as 10 taškų;