NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeltos trečiadienį (2020.11.18) turėjusios vykti Eurolygos 9-ojo turo rungtynės tarp "Barcos" ir "Olympiacos" (nauja data 2020.12.08).

Vasarą Barselonoje startuos tradicinė šeštoji Š.Jasikevičiaus krepšinio stovykla

2020-03-22
Barselonoje šeštus metus iš eilės bus vykdoma tradicinė Šarūno Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".

Savaitę truksianti stovykla startuos liepos 12-ąją ir tęsis iki 18-osios dienos.

Kauno "Žalgirio" vyriausiasis treneris dalins pamokas ir patarimus 2002-2011-ųjų metų laikotarpyje gimusiems berniukams ir mergaitėms. 

Kartu su Š.Jasikevičiumi stovykloje dirbs Gonzalo García de Vitoria ir specializuotas techninis personalas, kurie bus atsakingi už išsamų techniniams ir taktiniams įgūdžiams ugdyti gynėjo pozicijoje detalėms. 

Kaip ir paskutinius keturis metus stovyklos dalyviai bus apgyvendinti "Montanyà" viešbutyje. Čia dalyviai gaus maitinimą, galimybę naudotis baseinu, sporto aikštelėmis, kamuolių šaudymo mašina. Treniruočių metu vyks įvairūs žaidimai, individualios ir komandinis varžybos, bei vaizdo įrašų analizė.

"Campus Playmaker" krepšinio stovykla, kuri orientuota į įžaidėjų gebėjimų tobulinimą vykdoma nuo 2015-ųjų metų kiekvieną vasarą Barselonoje.

0 comments:

Rašyti komentarą