*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.
*Birželio 6 d. startuoja Turkijos lygos finalo serija.
*Birželio 8 d. antrasis finalo serijos mačas.
*Birželio 10 d. finalo serija keliasi į "Ulker Sport" areną.

Prieš 20 metų vykusi Šaro ir Tony Parkerio dvikova Strasbūre (VIDEO)

2023-08-17
Prieš 20 metų Lietuvos rinktinė ruošiantis Europos čempionatui sužaidė kontrolines rungtynes Strasbūre prieš Prancūziją. Eurolygos čempionas Šaras, prieš NBA čempioną Tony.

Rungtynės prasidėjo tolimu Šaro metimu, o vėliau Macas įsijungė ir lietuviai įgijo 7 taškų persvarą (13:20). Vis dėlto prancūzu atletiškumas ir kibi gynyba vis dažniau priversdavo lietuvius klysti ir per pirmą mačo pusę mūsų ekipa prarado 11 kamuolių, o greitos varžovų atakos ir dėjimai prieš ilgąją pertrauką sukrovė 17 taškų deficitą (53:36).

Po petraukos Lietuva išėjo su visai kitokiu fiziškumu ir Šaras vėl tritaškiu atidarė ketvirtį. Vėliau sekė lietuvių spurtas 0:13 ir komandas skyrė vos trys taškai (58:55). Likus žaisti 2 min. trečiajame kėlinyje Šiškauskas tritaškiu išvedė Lietuvą į priekį (62:64).

Ketvirtajame kėlinyje užvirė atkakli kova taškas į taškas ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą (86:86). Per pratęsimą jau Šaras su Macu galutinai pribaigė prancūzus ir lietuviai iškovojo pergalę 110:100.

Lietuvos rinktinė per antrą mačo pusę ir pratęsimą pelnė 74 taškus, Šaras prie pergalės pridėjo 18 taškų.