NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: Galvoju vėl užsivilkti rinktinės marškinėlius

2009-09-29
Keturiskart Eurolygos čempionas bei geriausias Lietuvos įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius neatstovavo savo šaliai Europos čempionate Lenkijoje.

Įžaidėjo pozicijoje atsiradusi didžiulė spraga mūsiškiams kainavo labai daug. Ramūno Butauto auklėtiniai nepateko į Senojo žemyno pirmenybių ketvirtfinalį ir patyrė fiasko.

Toks lietuvių pasirodymas nuliūdino Š.Jasikevičių, tačiau Atėnų "Panathinaikos" atakų dirigentas patikino, jog Lietuva yra verta vardinio kvietimo į pasaulio čempionatą Turkijoje.

"Lenkijoje žaidėme prastai, tačiau mes nusipelnėme vardinio kvietimo. Tereikia pažiūrėti į krepšinio tradicijas mūsų šalyje. Per septyniolika nepriklausomos valstybės metų mes dalyvavome visose penkiose olimpinėse žaidynėse ir kiekvienąkart patekdavome tarp keturių geriausių pasaulio komandų. Tris kartus pasidabinome olimpiniais medaliais, 1995 metais iškovojome Europos čempionato sidabrą, o 2003 metais triumfavome Senojo žemyno pirmenybėse. Pasitaikydavo ir nesėkmių, tačiau visuomet patekdavome į krepšinio elitą. Jei mes negautume vardinio kvietimo į pasaulio čempionatą, tai būtų didelis nusikaltimas", - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Nors Lietuvos krepšinio žvaigždė ir praleido Europos pirmenybes Lenkijoje, gynėjas dar nebaigė karjeros nacionalinėje komandoje. Š.Jasikevičius galvoja ne tik apie dalyvavimą pasaulio čempionate, tačiau dar ir apie 2011 metų Europos čempionatą, kuris vyks Lietuvoje.

"Dabar sunku pasakyti, kas atsitiks kitą vasarą. Tačiau jei būsiu sveikas ir mes gausime vardinį kvietimą, galvoju apie atstovavimą Lietuvos rinktinei", - sakė 2003 metų Europos čempionas.

Šiuo metu krepšininkas treniruojasi individualiai ir ruošiasi artėjančiam sezonui, kuriame "Panathinaikos" sieks apginti Eurolygos, Graikijos lygos bei Graikijos taurės nugalėtojų titulus.

"Pastaraisiais metais mane kankino kelio skausmai, todėl buvau priverstas pasidaryti operaciją. Reabilitacija trūko tris mėnesius ir aš jau po truputį įgaunu formą. Daktarai sako, jog po 3-4 savaičių galėsiu žaisti pilna jėga", - sakė Š.Jasikevičius.

šaltinis: krepsinis.net

0 comments:

Rašyti komentarą