NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius: Patys esame kalti

2010-02-26
Nei Šarūnas Jasikevičius, nei visa Atėnų "Panathinaikos" komanda prieš sezoną net nepagalvojo, kad jų kelias Eurolygoje baigsis jau "Top 16" turnyre.

Eurolygos čempionai ketvirtosiose antrojo etapo rungtynėse nusileido Barselonos "Regal Barcelona" krepšininkams bei prarado visas galimybes patekti į ketvirtfinalį. To priežastis - visi keturi "Panathinaikos" pralaimėjimai.

"Net nežinau, ką pasakyti. Trijose iš ketverių rungtynių turėjome dviženklį pranašumą, žaidėme savo sirgalių akivaizdoje, bet viską iššvaistydavome ir pralaimėdavome. Negalime kaltinti nieko kito, išskyrus save. Mums labai sunku. Ypač tai turėtų jausti sirgaliai, kurie jau buvo pripratę prie pergalių ir trofėjų. Susirinkę į treniruotę turime pamiršti tai, kas buvo, bei susikoncentruoti svarbiausioms kovoms Graikijos čempionate. Negalime nustoti kautis", - kabėjo Š.Jasikevičius.

"Šį sezoną turime labai blogą įprotį - rungtynes pradedame neblogai, įvykdome visas užduotis puolime ir gynyboje, tačiau vėliau sustojame. Taip nutiko ir šiandien. Tokiai patyrusiai komandai kaip "Panathinaikos", iššvaistyti 11 taškų pranašumą, yra nedovanotina. Nemanau, jog žaidėme prastai. Mano auklėtiniai atidavė visas jėgas, tačiau pabaigoje praradome koncentraciją. Noriu padėkoti žmonėms, kurie mumis vis dar tiki. Reikia nusiraminti ir ruoštis kovoms vietiniame fronte", - pasakojo "Panathinaikos" vairininkas Željko Obradovičius.

Likusios dvejos Eurolygos rungtynės su Atėnų "Maroussi" bei Belgrado "Partizan" Ž.Obradovičiaus auklėtiniams jau nieko nebelems. Geriausiu atveju, "Panathinaikos" iš ketvirtosios grupės pozicijos pakiltų į trečiąją.

šaltinis: krepsinis.net

0 comments:

Rašyti komentarą