NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Hapoel 2005.06.05 Final G3 (VIDEO)

2010-07-14
2004/2005 metų Izraelio čempionato finalo trečiosios rungtynės. Tai paskutinės Šarūno Jasikevičiaus rungtynės vilkint Tel Avivo "Maccabi" komandos marškinėlius. Daugkartiniai Izraelio čempionai finalo serijoje iki trijų pergalių sausu rezultatu 3:0 įveikė kitą Tel Avivo miesto "Hapoel" ekipą ir 45 kartą tapo Izraelio čempionais. Rungtynes be didesnio vargo laimėjo "Maccabi" krepšininkai rezultatu 112-75. Nors rungtynių baigtis buvo jau daugiau nei aiški, tačiau aikštėje virė aistros, kuriose netrūko ir apsistumdymų.

Šarūnas Jasikevičius šių rungtynių ko gero nepamirš niekada, ne vien dėl to, kad tai buvo jo paskutinės ar tai, kad jis tapo antra karta Izraelio čempionu. Tačiau dėl to, kad per apdovanojimų ceremoniją buvo parodytas klipas "Stay" kuriuo buvo prašoma Šarūno Jasikevičiaus pasilikti Tel Avivo "Maccabi" komandoje.

Šarūnas Jasikevičius paskutinėse savo rungtynėse už "Maccabi" komanda žaidė 25 minutes, pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.Hapoel.2005.06.05.Final.G3
Uploaded by MVPjasikevicius. - Check out more sports and extreme sports videos.

0 comments:

Rašyti komentarą