NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Ankaroje suspindo ryškiausios Turkijos lygos žvaigždės (FOTO)

2011-02-06
Šį savaitgalį Turkijos krepšinio lygoje vyravo linksma nuotaika ir puiki atmosfera kadangi ryškiausios lygos žvaigždės susirinko į "Žvaigždžių dieną" Ankaroje. Dėja, bet kaip ankščiau jau skelbėme žvaigždžių dienoje nedalyvavo Šarūnas Jasikevičius, bei Darjušas Lavrinovičius žaidžiantis Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandoje. Vienintelis lietuvis dalyvavęs šioje šventėje buvo Renaldas Seibutis iš "Olin Endirne" ekipos.

Šventės metu žaidėjai išsiaiškino kuris iš jų tiksliausiai mėto tritaškius ir deda į krepšį, o šventę vainikavo rungtynės tarp Turkijos žaidėjų ir legionierių žaidžiančių Turkijos lygoje.

Taikliausiu lygos snaiperiu tapo Šarūno Jasikevičiaus komandos draugas Omeras Onanas.

Oro karaliaus titulas šiais metais atiteko Tyler'iui Smith'ui iš "Bornova Belediye" komandos.

Žvaigždžių dienos puošmena tapusias rungtynes po labai atkaklios kovos laimėjo Turkijos žaidėjų komanda įveikusi legionierius iš Turkijos lygos rezultatu 128-127. Rungtynių MVP (naudingiausiu žaidėju) tapo Turkijos komandos narys Birkanas Batukas iš "Pinar Karsiyaka" komandos. Jis per 34 minutes pelnė 26 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Renaldas Seibutis pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.


Renaldas Seibutis


0 comments:

Rašyti komentarą