NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Vytenis Jasikevičius vėl vedė Kėdainius į pergalę

2012-02-28
Vytenis Jasikevičius sužaidė dar vienas puikias rungtynes, o Kėdainių "Kėdainiai-Triobet" 86-78 išvykoje palaužė Vilniaus "Sakalus". Kėdainiškiams, tai buvo 5-oji pergalė Lietuvos krepšinio lygoje.

Svečiai jau rungtynių pradžioje surengė spurtą 9-2 ir atitrūko nuo "Sakalų" komandos. Kėliniui baigiantis Kėdainių ekipos persvara siekė dviženklį skaičių (20-10). Antrajame kėlinyje vilniečiai pabudo ir sužaidus 3 minutes išlygino rezultatą, o vėliau ir persvėrė (24-22). Trečiajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti (58-57). Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Kėdainiai-Triobet"  spurtavo ir po 4 minučių žaidimo susikrovė 10 taškų persvarą (69-59). Kėliniui baigiantis vilniečiai priartėjo iki 2 taškų, tačiau tada Vytenis Jasikevičius įsmeigė tritaškį ir abejonių dėl nugalėtojo neliko.

Vytenis Jasikevičius per beveik 23 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 1 kamuolį, taip pat po kartą atliko rezultatyvų perdavimą, bei suklydo.

0 comments:

Rašyti komentarą