NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

K.Kemzūra: "Š.Jasikevičius savaitgalį greičiausiai nežais"

2012-06-15
Šį savaitgalį Lietuvos vyrų rinktinė sužais dvi draugiškas rungtynes savo šalyje. Šeštadienį Klaipėdoje lietuviai susikaus su praėjusio Europos čempionato skriaudikais makedonais, o sekmadienį Kaune išmėgins jėgas prieš Graikijos rinktinę. Pasak rinktinės vyriausiojo trenerio Kęstučio Kemzūros savaitgalį greičiausiai neišvysime žaidžiančio Š.Jasikevičius. Strategas tvirtino, kad žino įžaidėjo galimybes ir norėtu išmėginti kitus krepšininkus.

- Šarūnas Jasikevičius negalėjo pasakyti, ar rungtyniaus šeštadienį. Ar yra galimybę jį išvysti aikštėje jau savaitgalį?, - žurnalistai paklausė K. Kemzūros.
- Pažiūrėsime. Tai nėra skubus reikalas. Mums nereikia tikrinti Š. Jasikevičiaus žaidimo kokybės jau šeštadienį arba sekmadienį.
Manau, kad šiame etape jam svarbiau atgauti jėgas ir išmokti tai, ką mokėmės Druskininkuose ir Klaipėdoje, įsilieti į kolektyvą.
Dar galutinio sprendimo nepriėmiau. Pažiūrėsime kaip jam seksis per treniruotes, tačiau norėčiau kitiems krepšininkams suteikti daugiau laiko žaisti.
šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą