NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Tai vienas skaudžiausių pralaimėjimų mano karjeroje"

2013-05-18
Šarūnas Jasikevičius po Eurolygos finalo ketverto Londone prisipažino, kad Barselonos pralaimėjimas pusfinalyje "Real" ekipai buvo vienas skaudžiausių jo karjeroje. Lietuvis neslepė, kad Katalonai net ir traumų išretinti turėjo galimybę laimėti Eurolygą.

"Kai pasibaigė Eurolygos Top 16 etapas galvojau, kad turime puikią galimybę laimėti turnyrą. Komanda prisitaikė prie pasikeitusios situacijos, kurias lėmė patirtos traumos ir viskas klostėsi gerai. Net ir be Nathano Jawai ir Pete'o Mickealo mes turėjome galimybę laimėti.

Mes buvome nubausti varžovų dėl keletos smulkių detalių - keletas kvailų pražangų, nepataikyti metimai mums labai pakenkė. Turėjome pergalę savo rankose, tai vienas skaudžiausių pralaimėjimų mano karjeroje".

Š.Jasikevičius pranešė, kad šią vasarą Europos krepšinio čempionate Slovėnijoje nedalyvaus, tačiau krepšininkos karjeros dar nebaigia: "Aš žaisiu krepšinį dar bent vieną sezoną. Kiekvienas nori laimingai pabaigti karjerą, bet nevisada tai pavyksta padaryti. Jeigu dar kažkas gero liko mano kaip krepšininko karjeroje aš neabejotinai, tai pasiimsiu, bet dabar nenoriu apie tai kalbėti".

0 comments:

Rašyti komentarą